Marzec w Fundacji Odzyskani

Marzec w Fundacji Odzyskani

Otwieramy Łącznik i bezpłatną poradnię psychologiczną dla młodzieży. Oprócz tego warsztaty biznesowe, coś dla wielbicieli języków obcych oraz dla muzyków, a także dla tych, którzy szukają swojej drogi zawodowej.

Przysłowie mówi, że w marcu jak w garncu, ale w przypadku naszej Fundacji jest to raczej nie garniec, ale róg obfitości. Ostatecznie skończyliśmy remont Łącznika, dzięki czemu możemy zaprosić młodych ludzi na pierwsze, stacjonarne warsztaty.

Spotkania cotygodniowe w Łączniku

Poniedziałek

  • 17.00-19.00: doradztwo zawodowe z Kasią Ciupą (spotkanie darmowe)

Wtorek

Środa

Zapisy na spotkania cotygodniowe, w tym do poradni psychologicznej przyjmujemy pod adresem email: lacznikmlodych@gmail.com.

Biznes, media i liderzy

W marcu startuje nowy cykl warsztatowy Dobry biznes. Są to warsztaty przedsiębiorczości, na których uczestnicy biorą udział w grze symulacyjno-strategicznej dotyczącej prowadzenia własnego biznesu.

Oprócz tego  odbywają się kolejne spotkania w ramach już rozpoczętych cyklów. W sobotę  13 marca podczas Szkoły Młodego Lidera przyszli liderzy wspólnot chrześcijańskich spotkają się z Joanną Mazur, która opowie o co chodzi ze służebnym przywództwem. Natomiast dwa tygodnie później Michał Jóźwik zdradzi adeptom dziennikarstwa, jak napisać dobry tekst do internetu i nie dać się fake newsom.

Rozpiska ze stałymi punktami programu w Łączniku, przygotowanymi przez Fundację Odzyskani, Young Life Poznań oraz socioMovens Poznań.