Szkoła Młodego Lidera

Szkoła Młodego Lidera

Z nieskrywaną radością chcemy zaprosić Cię na cykl sześciu warsztatów – Szkoła Młodego Lidera!

Są to spotkania, które stanowią niejako kontynuację zajęć Szkoły Animatora Młodzieży, a skupiają się głównie na rozwoju kompetencji osobistych i liderskich. Nie skończyłeś 1 roku SAMu? Nic nie szkodzi – Ciebie również zapraszamy do zapisów!

Warsztaty będą prowadzone przez prelegentów związanych z Fundacją Odzyskani, która inspiruje młodych chrześcijan
do przekuwania swoich pasji w życie zawodowe.

Zajęcia będą odbywały się w salce przy Parafii Matki Bożej Bolesnej przy ul. Głogowskiej w wybrane soboty w godz. 9.00-17.00.

Całkowity koszt zajęć to 200zł (w tym wyżywienie podczas przerw i obiad oraz materiały warsztatowe).

Mamy tylko 20 miejsc, więc – kto pierwszy ten lepszy! 🙂

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 15 listopada br. przez formularz: https://forms.gle/2jC3UQz6CBiKC8R37

Plan i terminy zajęć przedstawiają się następująco:

11.01 Warsztaty „Kim jestem”? poznaj swój potencjał, osobowość, predyspozycje i talenty.

15.02 Warsztaty „Ty i ja” czyli o sztuce budowanie dobrych i zdrowych relacji we wspólnocie i nie tylko.

14.03 Warsztaty „ABC Wystąpień publicznych” czyli o sztuce przemawiania, walce z tremą i budowaniu argumentów w rozmowach dotyczących wiary.

18.04 Warsztaty „Ja jako lider” o zarządzaniu sobą, kompetencjach lidera, asertywności cz. 1

9.05 Warsztaty „Ja jako lider” cz. 2

20.06 Kreatywność w ewangelizacji czyli o tym jak wyjść ze starych schematów i dać się poprowadzić Duchowi Świętemu.

Prowadzący warsztaty:

1. Magdalena Zarębczan – pedagog, pracownik socjalny, socjoterapeuta, lider. Posiada 10 letnie doświadczenie w pracy jako wychowawca-socjoterapeuta. Specjalistka od sytuacji trudnych. Przez ponad 4 lata była głównym liderem wspólnoty Przymierze Miłosierdzia w Poznaniu.

2. Joanna Mazur – Prezes i założyciel Fundacji Odzyskani. Żona, dziennikarka „Przewodnika Katolickiego”, trener, koordynator projektów, ewangelizatorka i blogerka. Przez ponad 2 lata pełniła funkcję koordynatora we wspólnocie Przymierze Miłosierdzia. Marzy o tym, aby więcej „być” niż „robić”. Jej największą pasją jest budowanie relacji z Bogiem i… pianino.

3. Jan Piosik – działacz społeczny, prezes fundacji „Projekty Edukacyjne”, zajmującej się edukacją obywatelską, propagowaniem kultury dialogu i wysokich standardów debaty publicznej. W latach 2010-2014 odpowiadał za ofertę edukacyjną dla szkół Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM, współpracując z 80 szkołami. Jest propagatorem metody debaty oksfordzkiej i twórcą Mistrzostw Polski Debat Oksfordzkich.

4. Wojciech Nowicki – Zaangażowany w Edukację Finansową Crown niemal od początku jej istnienia w Polsce, w 2009 ukończył kurs liderów Crown, a w maju 2010 uzyskał certyfikat mówcy a od 2018 roku pełni rolę prezesa Fundacji Crown. Współautor książki Uzdrowienie finansów, jak z Bożą pomocą wyjść z długów. Członek Wspólnoty Genezaret. Zaangażowany w Radzie Ekonomicznej Parafii pw. Wszystkich Świętych w Tarnowie Podgórnym. Zawodowo jest trenerem biznesu – wspiera liderów w podnoszeniu efektywności własnej i podwładnych, pomaga w rozwoju zaangażowania i odpowiedzialności ludzi na wszystkich szczeblach organizacji. Konsultant Kompasu Kariery. Członek Zarządu Tarnowskiego Stowarzyszenia Przedsiębiorców.