Szkoła Młodego Lidera

Od stycznia 2020 r. rusza Szkoła Młodego Lidera – cykl sześciu spotkań, na których dowiesz się, jak być dobrym liderem.

Jesteś animatorem wspólnoty? Chcesz nauczyć się asertywności i budowania zdrowych relacji? Uważasz, że powinieneś/powinnaś popracować nad sztuką autoprezentacji?

Szkoła Młodego Lidera to cykl spotkań skupiających się na rozwijaniu kompetencji osobistych i liderskich. Warsztaty będą prowadzone m.in. przez prelegentów związanych z Fundacją Odzyskani, która inspiruje młodych chrześcijan do przekuwania swoich pasji w życie zawodowe.

Całkowity koszt uczestnictwa w zajęciach to 200 złotych (w tym wyżywienie podczas przerw i obiad oraz materiały warsztatowe).

Szkoła Młodego Lidera jest kontynuacją Szkoły Animatora Młodzieży – nie trzeba jednak jej ukończyć, aby dołączyć do naszej grupy. Mamy tylko 20 miejsc, więc… kto pierwszy ten lepszy!

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 15 listopada br. przez formularz

Kiedy? w wybrane soboty w godzinach od 9.00 do 17.00

Gdzie? w salce parafialnej przy kościele p.w. Matki Boskiej Bolesnej (ul. Głogowska 97) w Poznaniu.

Plan spotkań

11.01 – „Kim jestem”? – poznaj swój potencjał, osobowość, predyspozycje i talenty.

15.02 – „Ty i ja”, czyli o sztuce budowanie dobrych i zdrowych relacji we wspólnocie i nie tylko.

14.03 – „ABC Wystąpień publicznych”, czyli o sztuce przemawiania, walce z tremą i budowaniu argumentów w rozmowach dotyczących wiary.

18.04 – „Ja jako lider” – o zarządzaniu sobą, kompetencjach lidera, asertywności cz. 1

9.05  – „Ja jako lider” cz. 2

20.06 – Kreatywność w ewangelizacji czyli o tym jak wyjść ze starych schematów i dać się poprowadzić Duchowi Świętemu.

Prowadzący

Magdalena Zarębczan – pedagog, pracownik socjalny, socjoterapeuta, lider. Posiada 10 letnie doświadczenie w pracy jako wychowawca-socjoterapeuta. Specjalistka od sytuacji trudnych. Przez ponad 4 lata była głównym liderem wspólnoty Przymierze Miłosierdzia w Poznaniu.

Joanna Mazur – Prezes i założyciel Fundacji Odzyskani. Żona, dziennikarka „Przewodnika Katolickiego”, trener, koordynator projektów, ewangelizatorka i blogerka. Przez ponad 2 lata pełniła funkcję koordynatora we wspólnocie Przymierze Miłosierdzia. Marzy o tym, aby więcej „być” niż „robić”. Jej największą pasją jest budowanie relacji z Bogiem i… pianino.

Jan Piosik – działacz społeczny, prezes fundacji „Projekty Edukacyjne”, zajmującej się edukacją obywatelską, propagowaniem kultury dialogu i wysokich standardów debaty publicznej. W latach 2010-2014 odpowiadał za ofertę edukacyjną dla szkół Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM, współpracując z 80 szkołami. Jest propagatorem metody debaty oksfordzkiej i twórcą Mistrzostw Polski Debat Oksfordzkich.

Wojciech Nowicki – Zaangażowany w Edukację Finansową Crown niemal od początku jej istnienia w Polsce, w 2009 ukończył kurs liderów Crown, a w maju 2010 uzyskał certyfikat mówcy a od 2018 roku pełni rolę prezesa Fundacji Crown. Współautor książki Uzdrowienie finansów, jak z Bożą pomocą wyjść z długów. Członek Wspólnoty Genezaret. Zaangażowany w Radzie Ekonomicznej Parafii pw. Wszystkich Świętych w Tarnowie Podgórnym. Zawodowo jest trenerem biznesu – wspiera liderów w podnoszeniu efektywności własnej i podwładnych, pomaga w rozwoju zaangażowania i odpowiedzialności ludzi na wszystkich szczeblach organizacji. Konsultant Kompasu Kariery. Członek Zarządu Tarnowskiego Stowarzyszenia Przedsiębiorców.

Szkoła Młodego Lidera - Fundacja Odzyskani - plakat