Spotykalnia – poradnia psychologiczna dla młodzieży

Home / Spotykalnia – poradnia psychologiczna dla młodzieży

Spotykalnia to darmowa poradnia psychologiczna dla młodych w wieku 14-24 r.ż. finansowana przez darczyńców indywidualnych oraz firmy. Działamy w centrum Poznania, udzielając wsparcia młodzieży w kryzysie psychicznym.

Spotykalnia to miejsce niezwykłe. W centrum Poznania tworzymy dla młodych drugi dom, gdzie mogą czuć się bezpieczni i akceptowani.

Co nas wyróżnia?

  • profesjonalna kadra psychologów specjalizujących się we wspieraniu młodzieży (zobacz niżej),
  • atmosfera pełna radości i zrozumienia,
  • możliwość korzystania z terapii za darmo,
  • możliwość skorzystania z dodatkowej oferty Łącznika (warsztaty, doradztwo zawodowe, spotkania z rówieśnikami itp.),
  • pyszna kawa, herbata i piękne, zielone fotele 😉

Ważne informacje

Zapisy na terapię psychologiczną przyjmujemy przed adres mailowy: kontakt@odzyskani.pl.

Poradnia funkcjonuje w następujących godzinach:

Poniedziałki :13.00-19.00
Wtorki: 15.00-17.00
Środy: 12.00-14.00
Czwartki: 12.00-16.00

1. Ze względu na ograniczoną ilość godzin terapii, które możemy sfinansować, czas oczekiwania na spotkanie z psychoterapeutą wynosi minimum kilka miesięcy.

2. W przypadku nagłych i pilnych spraw prosimy o kontakt z Punktem Interwencji Kryzysowej w Poznaniu, ul. Niedziałkowskiego 30,  (całodobowy telefon zaufania – 509 111 508) lub ze Strefą Rodziny – Ośrodkiem Psychoterapii i Mediacji.

3. Od osób poniżej 18 roku życia wymagamy zgody rodziców.

4. Nie prowadzimy terapii i konsultacji online. Spotkania odbywają się stacjonarnie w Łączniku przy ul. Łąkowej 4b/7 w Poznaniu.

5. Przyjmujemy darowizny na funkcjonowanie naszej poradni na konto: Fundacja Odzyskani, 90 1140 2004 0000 3302 7872 1403, Tytułem: Darowizna na cele statutowe.

Nasze psychoterapeutki

Kliknij na zdjęcie, aby wyświetlić więcej informacji!

Anna Bizoń

Przyjaciel Fundacji

Anna Bizoń

Pedagog, life coach i tutor, doradca, entuzjastka rozwoju osobistego oraz profilaktyki zdrowia psychicznego. Aktualnie w trakcie pięcioletniego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie integracyjnym w Wielkopolskim Instytucie Psychoterapii w Poznaniu. W Fundacji Odzyskani prowadzi spotkania indywidulane (life coaching, counselling) oraz warsztaty edukacyjno-rozwojowe w zakresie psychologii osobowości, regulacji emocji i ożywiania kreatywności.

Anna Domecka-Szarafińska

Przyjaciel Fundacji

Anna Domecka-Szarafińska

Psycholog, psychoterapeuta systemowy, członek Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej. Ukończyła podstawowy jak i zaawansowany Kurs Psychoterapii Systemowej Indywidualnej, Par, Rodzinnej i Grupowej. Wspiera terapeutycznie młodzież od 2003r. W Fundacji Odzyskani prowadzi terapią indywidulną.

Eliza Kur

Przyjaciel Fundacji

Eliza Kur

Psycholog i surdopedagog, z doświadczeniem pracy z dziećmi, młodzieżą i rodzicami. Aktualnie prowadzi grupy rozwojowe, warsztaty i konsultacje psychologiczne.

W Fundacji Odzyskani prowadzi terapię psychologiczną oraz warsztaty rozwojowe.

Magdalena Tokłowicz

Przyjaciel Fundacji

Magdalena Tokłowicz

Psycholog i psychoterapeuta. W Fundacji Odzyskani prowadzi terapię indywidualną, spotkania psychoedukacyjne oraz warsztaty rozwojowe.

Przeczytaj co o naszej Poradni pisze jedna z uczestniczek terapii