Spotykalnia to darmowa poradnia psychologiczna dla młodych w wieku 14-24 r.ż. finansowana przez darczyńców indywidualnych oraz firmy.

Poradnia działa we wtorki w godz. 9.00-20.00 w Łączniku ul. Łąkowa 4b/7

Zapisy na terapię psychologiczną przyjmujemy przez formularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/qZXNEJya98vBkXoc6

Ze względu na ogromne zapotrzebowanie na terapię dla młodzieży, obecnie czas oczekiwania na wizytę wynosi ok. 4 miesiące.

WAŻNE INFORMACJE:
1. Ze względu na ograniczoną ilość godzin terapii, które możemy sfinansować, czas oczekiwania na spotkanie z psychoterapeutą wynosi minimum kilka miesięcy, a z psychologiem ok. 2 tygodni.

2. W przypadku nagłych i pilnych spraw prosimy o kontakt z Punktem Interwencji Kryzysowej w Poznaniu, ul. Niedziałkowskiego 30. http://dik-poznan.cop.pl/ telefon zaufania: http://dik-poznan.cop.pl/telefony/telefon-zaufania.

3. Od osób poniżej 18 roku życia wymagamy zgody rodziców.

4. Nie prowadzimy terapii i konsultacji online. Spotkania odbywają się stacjonarnie w Łączniku, ul. Łąkowa 4b/7 w Poznaniu.

5. Przyjmujemy darowizny na funkcjonowanie naszej poradni na konto: Fundacja Odzyskani, 90 1140 2004 0000 3302 7872 1403, Tytułem: Darowizna na cele statutowe.

Nasze psychoterapeutki

Eliza Kur

Przyjaciel Fundacji

Eliza Kur

Psycholog i surdopedagog, z doświadczeniem pracy z dziećmi, młodzieżą i rodzicami. Aktualnie prowadzi grupy rozwojowe, warsztaty i konsultacje psychologiczne.

W Fundacji Odzyskani prowadzi terapię psychologiczną oraz warsztaty rozwojowe.

Magdalena Tokłowicz

Przyjaciel Fundacji

Magdalena Tokłowicz

Psycholog i psychoterapeuta. W Fundacji Odzyskani prowadzi terapię indywidualną, spotkania psychoedukacyjne oraz warsztaty rozwojowe.