Program Mentoringowy WINGS

Home / Program Mentoringowy WINGS

Program Mentoringowy WINGS to projekt Fundacji Odzyskani, który ma na celu pomoc młodym ludziom w wyborze oraz kształtowaniu ich ścieżki kariery oraz rozwoju kompetencji miękkich.

Na czym polega mentoring?

Inspiracją dla mentoringu jest dawny proces kształcenia, kiedy to mistrz np. malarz, szewc, czy profesor akademicki brał pod swoją opiekę ucznia i pracując z nim indywidualnie przekazywał mu swoją wiedzę i doświadczenie. Współczesny mentoring opiera się na relacji pomiędzy mentorem (mistrzem), a mentee, czyli uczniem. Bardzo ważne jest to, że jest to relacja partnerska, a nie typowo „szkolna” relacja nauczyciel-uczeń. Poprzez regularne spotkania i rozmowy z mentorem, uczeń zdobywa nową wiedzę, poznaje siebie i swoje możliwości oraz rozwija zawodową samoświadomość. Mentor dzieli się swoim doświadczeniem zawodowym, pokazuje jak dany zawód wygląda w praktyce i odpowiada na potrzeby swojego mentee.

Co mentoring daje młodym?

Dzięki mentoringowi młodzi:

 • poznają realia danego zawodu od osób, które osiągnęły sukces w danej dziedzinie,
 • mogą zaprezentować i przedyskutować swoje pomysły i sposoby myślenia
 • otrzymują wsparcie w przezwyciężaniu słabości i rozwijaniu swoich mocnych stron
 • dowiadują się, w jaki sposób rozwijać swoją karierę w danym zawodzie
 • zdobywają nową wiedzę i umiejętności

Jakie korzyści otrzymuje mentor?

Mentoring opiera się na relacji partnerskiej, co oznacza, że nie tylko uczeń otrzymuje coś od swojego mentora, ale również mentor dostaje coś od swojego ucznia. Dzięki mentoringowi mentor:

 • może spełnić się w roli eksperta i lidera,
 • rozpala na nowo pasję w pracy,
 • ma możliwość zaprezentowania świeżych, autorskich pomysłów, rozwiązań i perspektyw,
 • otrzymuje doskonałą okazję do refleksji nad własnymi celami i możliwościami,
 • może obserwować rozwój swojego ucznia i czerpać z tego satysfakcję.

Program WINGS – mentoring w Fundacji Odzyskani

III edycja Programu Mentoringowy WINGS trwa od października 2023 do listopada 2024r. zakłada 12 comiesięcznych spotkań jeden na jeden z mentorem, który odpowiada na konkretne potrzeby mentee.

Mentorzy będą wspierać młodych m.in. w tematach:

 • prowadzenie własnej firmy,
 • pracy w branży IT,
 • pracy z młodzieżą,
 • prowadzenie organizacji pozarządowej,
 • pracy radcy prawnego,
 • fizjoterapii,
 • pracy lektora języków,
 • praca z osobami z niepełnosprawnością,
 • pracy w działach HR,
 • pracy w działach zakupów,
 • zarządzanie produkcją,
 • pracy w branży chemicznej,
 • budowania poczucia własnej wartości,
 • zarządzania zespołem,
 • zarządzania finansami,
 • zarządzanie sobą w czasie,
 • efektywna komunikacja,
 • zarządzanie projektami,

Pełny zakres tematów jest dostępny w formularzu zgłoszeniowym dla mentee.

Nasi mentorzy to doświadczeni liderzy, przedsiębiorcy i ludzie pracujący z pasją, którzy chcą „zarażać” ją młode pokolenie i podzielić się swoją wiedzą oraz talentami pracujący na zasadzie wolontariatu.

Chcesz zostać naszym mentorem? Napisz do nas kontakt@odzyskani.pl

Justyna Marks – współtwórca i konsultant merytoryczny Programu Mentoringowego WINGS.

Certyfikowany Menedżer Programów Mentoringowych EMCC Practitioner, dyrektor personalny, facylitator, konsultant kryzysowy, coach Clifton Strength oraz Extended DISC. Absolwentka Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz  University of Potsdam. Podyplomowo wykształcona w zakresie zarządzania  projektami w metodyce TenStep™, oraz HR Business Partner. Posiada międzynarodową Certyfikację Menedżera Programów Mentoringowych.  Ukończyła Akademię Trenera na WSNHiD w Poznaniu. Certyfikowany coach Clifton Stength. Akredytowany konsultant Extended DISC oraz SHL tools. Realizuje Międzynarodowe Projekty Mentoringowe  dedykowane m.in. dla Talentów, Pracowników Działów Sprzedaży oraz Sukcesorów dla Kluczowych Stanowisk w organizacji. Współpracuje z Personel i Zarządzanie. Autor m.in. artykułu dotyczącego projektowania programów mentoringowych oraz zawierania kontraktowania w organizacji. Prowadzi zajęcia z zakresu mentoringu dla studentów Politechniki Poznańskiej. Od ponad 10 lat aktywna zawodowo w zakresie rozwoju pracowników oraz organizacji. Zaangażowana w międzynarodowe projekty w trakcie studiów, podczas gap year oraz w codziennej pracy biznesowej. Doświadcza tego, że Mentoring jest narzędziem podnoszącym m.in. produktywność, zaangażowanie i motywacje.

Justyna prowadzi szkolenia dla mentorów oraz mentee oraz superwizje programu.

Jak wziąć udział w programie?

Uczestnikami programu mogą zostać młode osoby w wieku 15-24 r.ż., które wypełnią formularz zgłoszeniowy. Na jego podstawie będziemy kwalifikować osoby do programu oraz dobierać pary mentor – mentee.

Opinie o Programie

„Program mentoringowy wniósł realną wartość do mojego życia. Dzięki regularnym spotkaniom z Mentorką mogłam systematycznie obserwować zmiany oraz robić rewizję swoich postępów. Wsparcie osoby bardziej doświadczanej w dziedzinie, w której chcę się rozwijać, stanowi niezaprzeczalną zaletę.  Łatwiej się rozwija, gdy ma się wsparcie i świadomość tego, że ktoś inny również przechodził tę drogę. Przykład życia oraz osiągnięcia Mentora motywują do pracy nad sobą i osiągania swoich celów. Zachęcam do wejścia na ścieżkę relacji mentoringowej.” Gabriela, 23 lata

Regulamin oraz Kodeks Etyczny Programu Mentoringowego WINGS

Każdy uczestnik Programu Mentoringowego WINGS ma obowiązek zapoznać się z Regulaminem oraz Kodeksem Etycznym i podpisać go po odbytym szkoleniu.

Link do Regulaminu Programu

Link do Kodeksu Etycznego

Rekrutacja dla mentee rozpocznie się we wrześniu 2024r.

[/cm

 

 

 

 

Nasi Mentorzy

Kliknij na zdjęcie by przeczytać pełny opis osoby

Aleksandra Cichocka

Mentor

Aleksandra Cichocka

Misjonarka Przymierza Miłosierdzia, motywatorka i inspiratorka, prezes Fundacji Ostoja Młodych, na co dzień prowadzi warsztaty i rekolekcje, działa na rzecz rozwoju Kościoła w Polsce. Pracowała na misjach na trzech kontynentach: Ameryce Południowej, Europie i Afryce. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w korporacjach i organizacjach pozarządowych. Miłośniczka kawy, snowboardu i Władcy Pierścieni. W Fundacji Odzyskani jest mentorem Programu Mentoringowego WINGS.

Angelika Furman

Mentor

Angelika Furman

Absolwenta Politechniki Poznańskiej, zawodowo mgr inż. logistyki, natomiast od ponad 5 lat związana z branżą IT. Na co dzień pracuje jako Konsultant SAP. Interesuje się psychologią, kocha muzykę - śpiew taniec, teatr, jaki i hand made wszelkiego rodzaju. W Fundacji Odzyskani jest mentorem Programu Mentoringowego WINGS.

Anna Bizoń

Przyjaciel Fundacji

Anna Bizoń

Pedagog, life coach i tutor, doradca, entuzjastka rozwoju osobistego oraz profilaktyki zdrowia psychicznego. Aktualnie w trakcie pięcioletniego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie integracyjnym w Wielkopolskim Instytucie Psychoterapii w Poznaniu. W Fundacji Odzyskani prowadzi spotkania indywidulane (life coaching, counselling) oraz warsztaty edukacyjno-rozwojowe w zakresie psychologii osobowości, regulacji emocji i ożywiania kreatywności.

Anna Skubiszyńska

Przyjaciel Fundacji

Anna Skubiszyńska

Radca prawny, mediator. Prowadzi kancelarię, świadczącą prawną dla osób fizycznych i przedsiębiorców. W Fundacji Odzyskani prowadzi warsztaty z mediacji i wspiera nas doradztwem prawnym.

Claudio Pinheiro

Mentor

Claudio Pinheiro

Świecki misjonarz pochodzący z Brazylii. Od ponad 21 lat we Wspólnocie Przymierze Miłosierdzia. Z wykształcenia technik radiolog. Muzyk grający na gitarze i pianinie. Gram na gitarze i keyboardzie. Zna cztery języki: portugalski, włoski, angielski i polski. Jego pasją jest poznawanie nowych miejsc i ludzi. Mąż Marty, ojciec synka Marcela. W Fundacji Odzyskani jest mentorem Programu Mentoringowego WINGS.

Dariusz Wojdan

Mentor

Dariusz Wojdan

Założyciel Fundacji i Wspólnoty JAFA, która poprzez różne działania stwarza młodemu pokoleniu przestrzeń do pełnego rozwoju duchowego, intelektualnego i artystycznego. Żonaty, ojciec trzech córek. W Fundacji Odzyskani jest mentorem Programu Mentoringowego WINGS. 

Dominik Szymański

Mentor

Dominik Szymański

Z urodzenia i wykształcenia geodeta. Niepoprawny optymista, szukający w ludziach dobra. Piechur. Lubi wyzwania, szukać rozwiązań, możliwości, obserwować wschody i zachody słońca i po prostu się uśmiechać.

Dorota Zdziebkowska

Mentor

Dorota Zdziebkowska

Absolwentka historii sztuki oraz podyplomowych studiów MBA. Początki kariery zawodowej- 3 lata w zachodnich korporacjach. Od 30 lat prowadzi własne firmy rodzinne, na co dzień zaangażowana w prowadzenie firmy Grupa Zachodnia zajmującej się dystrybucją produktów zapachowych do domu w sektorze premium. 

Ewelina Szymańska

Pracownik Fundacji

Ewelina Szymańska

Z wykształcenia socjolog, badaczka z wieloletnim doświadczeniem, w przeszłości koordynatorka badań społecznych, z zamiłowania graficzka.

W Fundacji Odzyskani pracuje jako kierownik projektów, prowadzi warsztaty z zarządzania sobą w czasie w ramach Szkoły Młodego lidera i... parzy kawę .

Gosia Elszyn-Bociek

Mentor

Gosia Elszyn-Bociek

Z wykształcenia ekonomistka, z zawodu Product Managerka, która nieustannie wraz z zespołem poprawia doświadczenie klienta dużego serwisu internetowego na ścieżce zakupowej, płatnościowej i pozakupowej. Szczęśliwa żona i mama trójki dzieci (oraz “adopcyjna mama” pewnego kundelka). Pasjonatka ogrodu, krawiectwa, robótek ręcznych i gotowania. W Fundacji Odzyskani jest mentorem Programu Mentoringowego WINGS.

Halina Kaczyńska

Mentor

Halina Kaczyńska

Ekspertka w zakresie komunikacji, zaangażowania pracowników, organizacji eventów, promocji zdrowia oraz wellbeing. Swoje ponad 16-letnie doświadczenie zawodowe zbierała w międzynarodowych organizacjach – globalnych markach rozpoznawalnych na całym świecie. Jej pasją oraz aktualnym obszarem zawodowym jest rozwój osobisty oraz psychologia. Na co dzień jako menadżerka i liderka aktywnie wspiera rozwój swoich pracowników. W Fundacji Odzyskani jestem mentorem Programu Mentoringowego WINGS.

Ilona Adamska

Mentor

Ilona Adamska

Magister filozofii i dziennikarstwa, absolwentka 3-letniego kursu doktoranckiego na UKSW w Warszawie. Wydawca i redaktor naczelna magazynów Imperium Kobiet i Law Business Quality oraz 6 portali lifestylowych. Właścicielka Agencji PR I.D.MEDIA. Autorka i redaktorka 15 książek. W Fundacji Odzyskani jest mentorem Programu Mentoringowego WINGS.

Iwona Pietrala

Mentor

Iwona Pietrala

Wokalistka, autorka tekstów, a przede wszystkim -„córka Króla”! Autorka znanego utworu „Oblubienica”, który zaśpiewała u boku rapera Heresa w 2018 roku, oraz "Niezwyciężony", nagranego razem z raperem Tau. Po spotkaniu z Jezusem w 2013, dzieli się swoim świadectwem nawrócenia, a także życia wiarą na codzień. Zagrała wiele koncertów z zespołem w Londynie, gdzie mieszkała przez ostatnie lata, oraz w Polsce. W Fundacji Odzyskani jest mentorem Programu Mentoringowego WINGS. 

Joanna Jarzyna

Przyjaciel Fundacji

Joanna Jarzyna

Romanistka i antropolog z wykształcenia. Główna odpowiedzialna za poznański oddział fundacji Young Life, która wspiera młodych na drodze rozwoju osobistego, społecznego i duchowego. W Fundacji Odzyskani prowadzi warsztaty w ramach Szkoły Młodego Lidera oraz zajęcia językowe.

Joanna Mazur

Prezes

Joanna Mazur

Prezes i założycielka Fundacji. Trener kompetencji miękkich, coach, mentor i certyfikowany trener Kompasu kariery. Jej pasją jest pomaganie młodym ludziom w odnajdywaniu ich drogi życiowej.

W Fundacji Odzyskani specjalizuje się w zarządzaniu chaosem. Poza tym prowadzi warsztaty rozwojowe z kompetencji miękkich, i ...otwiera drzwi w Łączniku.

Joanna Szymkowiak

Mentor

Joanna Szymkowiak

Z wykształcenia doktor nauk chemicznych. Na co dzień pracuje jako naukowiec w międzynarodowych i krajowych projektach badawczych. Fanka dobrej kawy, literatury, natury i gór. Lubi pomagać ludziom. W Fundacji Odzyskani jest mentorką Programu Mentoringowego WINGS.

Kaja Pilarczyk

Przyjaciel Fundacji

Kaja Pilarczyk

Z wykształcenia psycholog. Zawodowo pracuje jako specjalistka ds. HR. Przez wiele lat zdobywała doświadczenie w pracy w marketingu. W Fundacji Odzyskani prowadzi warsztaty z kompetencji miękkich, pisze artykuły na bloga oraz jest mentorem Programu Mentoringowego WINGS

Karol Fromont

Mentor

Karol Fromont

Absolwent teologii z Diploma Licentiae z teologii pastoralnej. Rekolekcjonista, prowadzący szkolenia i warsztaty, dyplomowany coach. Prezes Fundacji Reaching Beyond – Sięgając Nieba, która zajmuje się szeroko pojętym rozwojem człowieka: duchowym, psychicznym i fizycznym. Wraz z żoną, przez 11 lat, pracował na misjach na trzech kontynentach: Azji, Europie i Ameryce Północnej. W Fundacji Odzyskani jest mentorem Programu Mentoringowego WINGS.

Karolina Bennewitz

Mentor

Karolina Bennewitz

Doradca Rozwoju Osobistego, HR Business Partner, filolog języka francuskiego. Na co dzień towarzyszy ludziom w procesach rozwoju osobistego, zwłaszcza w zakresie rozwoju kompetencji miękkich. Pomaga w komfortowy sposób wychodzić ze strefy komfortu oraz rozwijać biznes.

Karolina Fromont

Mentor

Karolina Fromont

Absolwentka chemii i fizyki oraz podyplomowych studiów Mediacji i Negocjacji. Dyplomowana coach, prowadząca warsztaty i szkolenia, rekolekcjonistka. Vice-prezes Fundacji Reaching Beyond – Sięgając Nieba, która zajmuje się szeroko pojętym rozwojem człowieka. Wraz z mężem pracowała jako świecka misjonarka na trzech kontynentach: w Azji, Europie i Ameryce Północnej. W Fundacji Odzyskani jest mentorem w Programie Mentoringowym WINGS.

Karolina Tarnowska

Mentor

Karolina Tarnowska

Absolwentka Politechniki Poznańskiej, inżynier technologii chemicznej a zawodowo planistka produkcji. Od lata udziela się w różnego rodzaju organizacjach pozarządowych, bo jak przyznaję uwielbia pomagać innym. W Fundacji Odzyskani jest mentorem Programu Mentoringowego WINGS.

Katarzyna Kasprzak-Kurek

Mentor

Katarzyna Kasprzak-Kurek

Absolwentka Wydziału Towaroznawstwa Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Ma za sobą bogatą karierę biznesową w międzynarodowych korporacjach pracując na różnych stanowiskach i rozwijając swoje tak miękkie, jak i twarde kompetencje. W Fundacji Odzyskani jest mentorką Programu Mentoringowego WINGS.

ks. Adrian Szafranek

Mentor

ks. Adrian Szafranek

Ksiądz katolicki, przewodnik duchowy Grupy 2 Poznańskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę, nauczyciel religii w VIII Liceum Ogólnokształcącym w Poznaniu. W latach 2017-2020 duszpasterz w Katolickim Ośrodku Wychowania i Terapii Uzależnień w Wierzenicy. Obecnie wikariusz w parafii pw. Najświętszej Bogarodzicy Maryi w Poznaniu. W Fundacji Odzyskani jest mentorem Programu Mentoringowego WINGS.

Magdalena Płaczkowska

Przyjaciel Fundacji

Magdalena Płaczkowska

Artystka fotograf, kulturoznawca, czynnie działająca w ramach Komitetu w fundacji YL. Projektantka wnętrz, graficzka a obecnie szkoląca się z mentoringu i tutoringu. W Fundacji Odzyskani prowadzi warsztaty fotograficzne. 

Maks Marcinowski

Mentor

Maks Marcinowski

Z wykształcenia informatyk, pracujący w PCSS na styku cyberbezpieczeństwa i AI. Wielbiciel sportu, gór, dziedzin łączących kulturę z techniką i nowych doświadczeń. Członek sztabu organizacyjnego jednego z poznańskich wydarzeń religijno-kulturalnych. W Fundacji Odzyskani jest mentorem Programu Mentoringowego WINGS.

Marcos Dias

Mentor

Marcos Dias

Świecki misjonarz wspólnoty Przymierze Miłosierdzia (świecki konsekrowany) odpowiedzialny za fraternię wspólnoty w Polsce, prezes Fundacji Przymierze Miłosierdzia. Pochodzi z Brazylii. W Fundacji Odzyskani jest mentorem Programu Mentoringowego WINGS dla młodych liderów.

Maria Brzozowska

Przyjaciel Fundacji

Maria Brzozowska

Jako Pośrednik Dobra w Grupie Mo od lat współpracuje z biznesem, lecz nadal jest blisko związana z III sektorem. Fundraiser Domu w Łopiennie i Stowarzyszenia Uśmiech Nadziei. Koordynatorka i współorganizatorka wielu kampanii fundraisingowych m.in. Drugie Skrzydło,  Kilometry Dobra czy Misja Pokojowa. Miłośniczka i animatorka filantropii oraz networkingu  charytatywnego, wzmacniającego współpracę między organizacjami pozarządowymi. Absolwentka Polityki Społecznej na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu oraz kursu na certyfikowanego fundraisera Europejskiego Stowarzyszenia Fundraisingu (EFA).

Maria Ostrowska

Przyjaciel Fundacji

Maria Ostrowska

Z wykształcenia chemik. Na co dzień pracuje w korporacji w branży motoryzacyjnej. Związana ze wspólnotą Magnificat. Modli się za innych w Domu Miłosierdzia w Poznaniu i prowadzi zajęcia dla dorosłych, przygotowujących się do sakramentów. W Fundacji Odzyskani jest mentorem w Programie Mentoringowym WINGS.

Marianna Graj

Mentor

Marianna Graj

Z wykształcenia absolwentka Politechniki Poznańskiej na kierunku Budownictwo oraz Wydziału Zarządzania na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Przez wiele lat związana z branżą deweloperską i budowlaną. Obecnie w procesie zmian – kończy studia podyplomowe z doradztwa zawodowego, by wspierać młodych ludzi w ich wyborach zawodowej drogi. Prywatnie miłośniczka biegania w terenie i po górach. Współorganizatorka biegu Goraj Morena Trail. W Fundacji Odzyskani jest mentorką Programu Mentoringowego WINGS.

Monika Osiecka

Mentor

Monika Osiecka

Z wykształcenia: socjolog. Z doświadczenia: od kilkunastu lat związana z zakupami, czyli wydawaniem nieswoich pieniędzy dla międzynarodowych firm, co fachowo nazywa się zarządzaniem wydatkami. Zarządza projektami, zakupami oraz zasobami ludzkimi. Dodatkowo pełni rolę trenera, mentora i coacha. Z zamiłowania: HR-owiec i „rozwijacz” kompetencji miękkich. Obszar najbliższy sercu: uzależnienia i współuzależnienia. W życiu prywatnym i zawodowym kompasem jest Dekalog. W Fundacji Odzyskani jest mentorem Programu Mentoringowego WINGS.

Monika Samolej

Mentor

Monika Samolej

Fizjoterapeutka, wieloletnia tancerka ludowa, trenerka medyczna kochająca ludzi i świat. Prowadzi własną działalność gospodarczą. Interesuje się połączeniem psychiki z ciałem i duchem. W Fundacji Odzyskani jest mentorem Programu Mentoringowego WINGS. 

Petra Andree

Mentor

Petra Andree

Z urodzenia Ślązaczka, z wykształcenia psycholog zarządzania, a z powołania szczęśliwa żona i pasjonat pracy z ludźmi. Obecnie pełni rolę Specjalisty HR i Employer Brandingu w firmie IT. Prywatnie miłośniczka Tatr, podróży małych i dużych, pysznej kawy i dobrej muzyki. Wolny czas spędza uwieczniając chwile poprzez fotografię oraz grając na wiolonczeli czy ukulele. W Fundacji Odzyskani jest mentorem Programu Mentoringowego WINGS.

Piotr Siwiński

Mentor

Piotr Siwiński

Projektant UX, wcześniej frontend developer z wieloletnim stażem. Ponad 20 lat doświadczenia w budowaniu usług i serwisów internetowych. Zapalony realizator, który nie boi się chwycić za pióro, aparat, kamerę, komputer by móc stworzyć najbardziej szalone pomysły. Katechista Archidiecezji Poznańskiej, wieloletni ewangelizator związany z ruchem charyzmatycznym. W Fundacji Odzyskani jest mentorem Programu Mentoringowego WINGS. 

Rafał Cempel

Mentor

Rafał Cempel

Pasjonat książek, służebnego przywództwa i komunikacji w duchu NVC. Na co dzień pracuje w księgarni chrześcijańskiej w sprzedaży i marketingu. Z wykształcenia teolog.

Sara Kapek

Przyjaciel Fundacji

Sara Kapek

Skandynawistka, liderka w organizacji Young Life. W Fundacji Odzyskani prowadzi kurs języka norweskiego i niemieckiego.

Szymon Frieske

Mentor

Szymon Frieske

od 15 lat przedsiębiorca, który jest współwłaścicielem 9 spółek z branży reklamowej, tekstylnej, poligraficznej, e-commerce i budowlanej. Aktywny inwestor wspierający startupy jak i większe przedsięwzięcia. W Fundacji Odzyskani jest mentorem w Programie Mentoringowym WINGS.

Sławomir Giefing

Mentor

Sławomir Giefing

Od 32 lat przedsiębiorca, członek założyciel Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych oraz członek Polskiej Izby Biznesu. Od 10 lat zaangażowany w życie Kościoła Katolickiego w fundacji Pro Publico oraz jako katechista w parafii przygotowując młodzież do bierzmowania i rodziców do chrztu dziecka. W Fundacji Odzyskani jest mentorem Programu Mentoringowego WINGS.

Tomasz Andree

Mentor

Tomasz Andree

Umysł humanistyczny, który skończył politechnikę, a oprócz tego odwiedził jeszcze dwie uczelnie i kilka różnych wydziałów. Po wszystkim postanowił nie pracować w zawodzie i założył firmę organizującą koncerty. Prowadzi także sklep internetowy, wydawnictwo muzyczne i agencję marketingową. W Fundacji Odzyskani jest mentorem Programu Mentoringowego WINGS.

Weronika Kandulska

Mentor

Weronika Kandulska

Z pasji i wykształcenia - pedagog specjalny i terapeuta AAC. Wieloletni terapeuta wspierający osoby z wieloraką, złożoną, głęboką niepełnosprawnością na różnych etapach ich życia. W swojej pracy ceni nawiązanie porozumienia i udanych relacji, które wpływają na korzystną zmianę dla uczniów. Obecnie prowadzi zajęcia indywidualne dla dzieci w ich domach. W Fundacji Odzyskani jest mentorem Programu Mentoringowego WINGS.

Zosia Nowakowska

Mentor

Zosia Nowakowska

Absolwentka kierunku dialog i doradztwo społeczne. Od 2017 roku zaangażowana w działania międzynarodowej organizacji Young Life w Poznaniu. W Fundacji Odzyskani jest mentorem Programu Mentoringowego WINGS dla młodych liderów.