Celem drugiej edycji kampanii „Dobro nigdy nie jest zbyt małe” jest zachęcenie Was do wspierania Fundacji Odzyskani w formie małych, ale regularnych wpłat. Chcemy zebrać 2600 zł comiesięcznego wsparcia, co pozwoli nam na zwiększenie liczby godzin psychoterapii dla młodzieży z 32 aż do 52 godzin w miesiącu. Wpieraj nas co miesiąc choćby 5 złotymi. To nie suma ma znaczenie, ale regularność. Bo małe rzeczy mają wielki sens!

Na co przeznaczymy pieniądze?

Kwota 2 600 złotych miesięcznie pozwoli

sfinansowanie dodatkowych 20 godzin

psychoterapii w miesiącu

Dlaczego 10 złotych miesięcznie przez rok jest lepsze niż 120 złotych dziś?

Obecnie wydatki stałe Fundacji Odzyskani to około 9-10 tys. zł miesięcznie. Są to głównie koszty zatrudnienia psychologów, księgowej, graficzki, pracowników Fundacji + koszty administracyjne, np. artykułów spożywczych. Miesięczny przychód od stałych darczyńców pozwala nam na pokrycie około połowy wydatków. Resztę kosztów pokrywają darowizny „niespodzianki”, za które jesteśmy ogromnie wdzięczni! Trudno jest jednak planować i rozwijać działalność, jeśli nie wiemy, jakie mamy możliwości. To jak w domowym budżecie – nie można wziąć kredytu na mieszkanie, jeśli pensja pokrywa jedynie połowę wydatków, a reszta dochodów domowych to miłe niespodzianki: niezaplanowana premia, czy wygrany kupon lotto.

 

Dlaczego nawet 5 złotych miesięcznie ma ogromny sens?

Bo dobro nigdy nie jest za małe! Czasem ulegamy myśleniu, że wobec ogromu potrzeb niewielkie gesty nie mają sensu. Zniechęcamy się i…nie robimy nic. Ale to błąd!

Małe rzeczy mają znaczenie! W przeciwieństwie do „wielkich czynów” najczęściej są też w naszym zasięgu. 5, 10, 20 złotych miesięcznie to kwota, której braku większość domowych budżetów nie zauważy, a dla Fundacji będzie realnym wsparciem.

Dobro nigdy nie jest zbyt małe! Czy miłość nie wyraża się właśnie przez codzienne drobne gesty dobra?

Wspieraj nas cyklicznie!

Jak to zrobić?

KROK 1. Daj nam znać, jak długo chcesz nas wspierać i jaką kwotą. Zrób to uzupełniając ten formularz.

Jeśli chcesz możesz dołączyć do Klubu Przyjaciół Młodych lub jako firma do Klubu Patronów Młodych. Są to dwa kluby zrzeszające stałych darczyńców Fundacji. Darczyńcy indywidualni jako Przyjaciele Młodych otrzymują m.in. dostęp do darmowych webinarów. Natomiast firmy zrzeszone w Klubie Patronów Młodych otrzymują m.in. podziękowania w naszych social mediach wraz z prezentacją ich działalności.

KROK 2. Wybierz formę cyklicznego wsparcia

OPCJA 1: WPŁATY BEZPOŚREDNIO NA KONTO: Fundacja Odzyskani, 90 1140 2004 0000 3302 7872 1403, Tytułem: Darowizna na cele statutowe

OPCJA 2: WPŁATY CYKLICZNE POPRZEZ ZRZUTKA.PL (płatność kartą): https://zrzutka.pl/8cefbf 

OPCJA 3: WPŁATY POPRZEZ PATRONITE (Imoje, Tpay, PayPal): https://patronite.pl/odzyskani 

KROK 3. Śledź nasze social media, żeby wiedzieć, co robimy dzięki Twojemu wsparciu!

WYNIKI 2 edycji Kampanii

LISTOPAD/STYCZEŃ 2022r. 

Wspiera nas co miesiąc:

18 osób

Michał, Lilianna, Karolina, Emil, Ania, Jan, Daniel, Kasia, Rafał, Joanna, Gosia,

Serafin, Tomasz, Agnieszka, Agnieszka, Piotr, Basia, Magda

na kwotę

1410 zł

54,23% celu

CEL: 2600zł

(20 dodatkowych godzin terapii w miesiącu)

 

OBECNIE WSPIERA NAS CO MIESIĄC

145 osoby

na kwotę

9477 zł