Celem kampanii „Dobro nigdy nie jest zbyt małe” jest zachęcenie Was do wspierania Fundacji Odzyskani w formie małych, ale regularnych wpłat. Chcemy zebrać 5560 zł comiesięcznego wsparcia, co pozwoli nam na stabilne działanie oraz zwiększenie liczby godzin psychoterapii dla młodzieży aż dwukrotnie. Wspieraj nas co miesiąc choćby 5 złotymi. To nie suma ma znaczenie, ale regularność. Bo małe rzeczy mają wielki sens!

Na co przeznaczymy pieniądze?

Kwota 5 560 złotych miesięcznie pozwoli na:

  • 3120 zł – to kolejne 24 godzin darmowej terapii psychologicznej dla młodzieży (na liście oczekujących Spotykalni jest w tym momencie 8 osób, które potrzebują terapii, a z powodów finansowych nie mają takiej możliwości)
  • 1500 zł  – to dodatkowe 60 godzin otwarcia Łącznika (przestrzeni dla młodych, gdzie korzystają z korepetycji, mogą odrabiać zadania, wypić kawę, pograć w gry)
  • 280 zł  –  to zakupy spożywcze, np. herbata i kawa
  • 320 zł  – to zakup artykułów higienicznych i plastycznych
  • 340 zł  – to 20 obiadów dla uczestników całodziennych warsztatów

Dlaczego 10 złotych miesięcznie przez rok jest lepsze niż 120 złotych dziś?

Obecnie wydatki stałe Fundacji Odzyskani to około 9-10 tys. zł miesięcznie. Są to głównie koszty zatrudnienia psychologów, księgowej, graficzki, pracowników Fundacji + koszty administracyjne, np. artykułów spożywczych. Miesięczny przychód od stałych darczyńców pozwala nam na pokrycie około połowy wydatków. Resztę kosztów pokrywają darowizny „niespodzianki”, za które jesteśmy ogromnie wdzięczni! Trudno jest jednak planować i rozwijać działalność, jeśli nie wiemy, jakie mamy możliwości. To jak w domowym budżecie – nie można wziąć kredytu na mieszkanie, jeśli pensja pokrywa jedynie połowę wydatków, a reszta dochodów domowych to miłe niespodzianki: niezaplanowana premia, czy wygrany kupon lotto.

 

Dlaczego nawet 5 złotych miesięcznie ma ogromny sens?

Bo dobro nigdy nie jest za małe! Czasem ulegamy myśleniu, że wobec ogromu potrzeb niewielkie gesty nie mają sensu. Zniechęcamy się i…nie robimy nic. Ale to błąd!

Małe rzeczy mają znaczenie! W przeciwieństwie do „wielkich czynów” najczęściej są też w naszym zasięgu. 5, 10, 20 złotych miesięcznie to kwota, której braku większość domowych budżetów nie zauważy, a dla Fundacji będzie realnym wsparciem.

Dobro nigdy nie jest zbyt małe! Czy miłość nie wyraża się właśnie przez codzienne drobne gesty dobra?

Wspieraj nas cyklicznie!

Jak to zrobić?

KROK 1. Daj nam znać, jak długo chcesz nas wspierać i jaką kwotą. Zrób to uzupełniając ten formularz.

Jeśli chcesz możesz dołączyć do Klubu Przyjaciół Młodych lub jako firma do Klubu Patronów Młodych. Są to dwa kluby zrzeszające stałych darczyńców Fundacji. Darczyńcy indywidualni jako Przyjaciele Młodych otrzymują m.in. dostęp do darmowych webinarów. Natomiast firmy zrzeszone w Klubie Patronów Młodych otrzymują m.in. podziękowania w naszych social mediach wraz z prezentacją ich działalności.

KROK 2. Wybierz formę cyklicznego wsparcia

OPCJA 1: WPŁATY BEZPOŚREDNIO NA KONTO: Fundacja Odzyskani, 90 1140 2004 0000 3302 7872 1403, Tytułem: Darowizna na cele statutowe

OPCJA 2: WPŁATY CYKLICZNE POPRZEZ ZRZUTKA.PL (płatność kartą): https://zrzutka.pl/8cefbf 

OPCJA 3: WPŁATY POPRZEZ PATRONITE (Imoje, Tpay, PayPal): https://patronite.pl/odzyskani 

KROK 3. Śledź nasze social media, żeby wiedzieć, co robimy dzięki Twojemu wsparciu!

WYNIKI AKCJI

(stan na 25.05 godz. 18.00)

24 osoby

Kamil, Wojtek, Dominik, Magda, Agnieszka,

Maja, Monika, Iwona, Jakub, Magda,

Mateusz, Barbara, Mariusz, Ania, Kamila, Monika,

Justyna, Kasia, Łukasz, Ewelina, Joanna, Ewelina, Anna, Rafał

857 zł

pozostało do zebrania: 4763 zł do dnia 15 czerwca