Celem trzeciej edycji kampanii „Dobro nigdy nie jest zbyt małe” jest zachęcenie Was do wspierania Fundacji Odzyskani w formie małych, ale regularnych wpłat. Chcemy zebrać 2720 zł comiesięcznego wsparcia, co pozwoli nam na zwiększenie liczby godzin psychoterapii dla młodzieży i przyjąć kolejne 4 osoby czekające w kolejce do naszej poradni. Wpieraj nas co miesiąc choćby 5 złotymi. To nie suma ma znaczenie, ale regularność. Bo małe rzeczy mają wielki sens!

Na co przeznaczymy pieniądze?

Kwota  2 800 zł miesięcznie pozwoli

nam na przyjęcie 4 nowych osób na

regularną i długoterminową terapię!

Obecnie przyjmujemy młodych przez 13 godzin tygodniowo – mamy pod opieką 15 osób. Kolejne 5 czeka w kolejce. To dzięki Tobie mogą otrzymać ratującą życie pomoc! 

Obecnie zbieramy środki na dodatkowe 4 godziny bezpłatnej terapii w tygodniu czyli 2800zł / miesiąc czyli 33 600zł na rok.

Co składa się na tę kwotę?

140zł x 16  = wynagrodzenie terapeuty (16 spotkań w miesiącu) + 35zł x 16 = wynagrodzenie pracownika administracyjnego obsługującego przychodzących młodych, który wspiera ich od wejścia do wyjścia z Łącznika.

Dlaczego 10 złotych miesięcznie przez rok jest lepsze niż 120 złotych dziś?

Obecnie wydatki stałe Fundacji Odzyskani to około 14 tys. zł miesięcznie. Są to głównie koszty zatrudnienia psychologów, księgowej, graficzki, pracowników Fundacji + koszty administracyjne, np. artykułów spożywczych. Miesięczny przychód od stałych darczyńców pozwala nam na pokrycie około połowy wydatków. Resztę kosztów pokrywają darowizny „niespodzianki”, za które jesteśmy ogromnie wdzięczni! Trudno jest jednak planować i rozwijać działalność, jeśli nie wiemy, jakie mamy możliwości. To jak w domowym budżecie – nie można wziąć kredytu na mieszkanie, jeśli pensja pokrywa jedynie połowę wydatków, a reszta dochodów domowych to miłe niespodzianki: niezaplanowana premia, czy wygrany kupon lotto.

 

Dlaczego nawet 5 złotych miesięcznie ma ogromny sens?

Bo dobro nigdy nie jest za małe! Czasem ulegamy myśleniu, że wobec ogromu potrzeb niewielkie gesty nie mają sensu. Zniechęcamy się i…nie robimy nic. Ale to błąd!

Małe rzeczy mają znaczenie! W przeciwieństwie do „wielkich czynów” najczęściej są też w naszym zasięgu. 5, 10, 20 złotych miesięcznie to kwota, której braku większość domowych budżetów nie zauważy, a dla Fundacji będzie realnym wsparciem.

Dobro nigdy nie jest zbyt małe! Czy miłość nie wyraża się właśnie przez codzienne drobne gesty dobra?

Wspieraj nas cyklicznie!

Jak to zrobić?

Jak możesz włączyć się do akcji?

KROK 1. Daj nam znać, jak długo chcesz nas wspierać i jaką kwotą. Zrób to uzupełniając ten formularz.

KROK 2. Wybierz formę cyklicznego wsparcia:

1: WPŁATY BEZPOŚREDNIO NA KONTO: Fundacja Odzyskani, 90 1140 2004 0000 3302 7872 1403, Tytułem: Darowizna na cele statutowe

2: WPŁATY CYKLICZNE POPRZEZ ZRZUTKA.PL (płatność kartą): https://zrzutka.pl/ct788z

3: WPŁATY POPRZEZ PATRONITE (Imoje, Tpay, PayPal): https://patronite.pl/odzyskani 

KROK 3. Śledź nasze social media, żeby wiedzieć, co robimy dzięki Twojemu wsparciu!

WYNIKI 3 edycji Kampanii

GRUDZIEŃ 2023 – MARZEC 2024

Wspiera nas co miesiąc:

13 osób

Aneta, Agnieszka, Mateusz, Dorota, Magda, Monika, Ewa, Beata, Grzegorz, Joanna, Magdalena, Dawid, Kasia, Aneta
na kwotę miesięcznie

1140 zł

40,7% celu

CEL: 2800zł

(16 dodatkowych godzin terapii w miesiącu)

 

OBECNIE WSPIERA NAS CO MIESIĄC

108 osób

na kwotę

10 256 zł