Celem kampanii „Dobro nigdy nie jest zbyt małe” jest zachęcenie Was do wspierania Fundacji Odzyskani w formie małych, ale regularnych wpłat. Chcemy zebrać 5560 zł comiesięcznego wsparcia, co pozwoli nam na stabilne działanie oraz zwiększenie liczby godzin psychoterapii dla młodzieży aż dwukrotnie. Wspieraj nas co miesiąc choćby 5 złotymi. To nie suma ma znaczenie, ale regularność. Bo małe rzeczy mają wielki sens!

Na co przeznaczymy pieniądze?

Kwota 12 000 złotych miesięcznie pozwoli na:

  • 4404 zł – 36h darmowej terapii psychologicznej dla młodych,
  • 7020 zł  –  dofinansowanie zajęć warsztatowych, opłacenie wynagrodzenia prelegentów, pracowników administracji: kierownika projektów, koordynatora sekretariatu, grafika oraz księgowej,
  • 576 zł  – to zakup artykułów higienicznych, plastycznych oraz spożywczych

Dlaczego 10 złotych miesięcznie przez rok jest lepsze niż 120 złotych dziś?

Obecnie wydatki stałe Fundacji Odzyskani to około 9-10 tys. zł miesięcznie. Są to głównie koszty zatrudnienia psychologów, księgowej, graficzki, pracowników Fundacji + koszty administracyjne, np. artykułów spożywczych. Miesięczny przychód od stałych darczyńców pozwala nam na pokrycie około połowy wydatków. Resztę kosztów pokrywają darowizny „niespodzianki”, za które jesteśmy ogromnie wdzięczni! Trudno jest jednak planować i rozwijać działalność, jeśli nie wiemy, jakie mamy możliwości. To jak w domowym budżecie – nie można wziąć kredytu na mieszkanie, jeśli pensja pokrywa jedynie połowę wydatków, a reszta dochodów domowych to miłe niespodzianki: niezaplanowana premia, czy wygrany kupon lotto.

 

Dlaczego nawet 5 złotych miesięcznie ma ogromny sens?

Bo dobro nigdy nie jest za małe! Czasem ulegamy myśleniu, że wobec ogromu potrzeb niewielkie gesty nie mają sensu. Zniechęcamy się i…nie robimy nic. Ale to błąd!

Małe rzeczy mają znaczenie! W przeciwieństwie do „wielkich czynów” najczęściej są też w naszym zasięgu. 5, 10, 20 złotych miesięcznie to kwota, której braku większość domowych budżetów nie zauważy, a dla Fundacji będzie realnym wsparciem.

Dobro nigdy nie jest zbyt małe! Czy miłość nie wyraża się właśnie przez codzienne drobne gesty dobra?

Wspieraj nas cyklicznie!

Jak to zrobić?

KROK 1. Daj nam znać, jak długo chcesz nas wspierać i jaką kwotą. Zrób to uzupełniając ten formularz.

Jeśli chcesz możesz dołączyć do Klubu Przyjaciół Młodych lub jako firma do Klubu Patronów Młodych. Są to dwa kluby zrzeszające stałych darczyńców Fundacji. Darczyńcy indywidualni jako Przyjaciele Młodych otrzymują m.in. dostęp do darmowych webinarów. Natomiast firmy zrzeszone w Klubie Patronów Młodych otrzymują m.in. podziękowania w naszych social mediach wraz z prezentacją ich działalności.

KROK 2. Wybierz formę cyklicznego wsparcia

OPCJA 1: WPŁATY BEZPOŚREDNIO NA KONTO: Fundacja Odzyskani, 90 1140 2004 0000 3302 7872 1403, Tytułem: Darowizna na cele statutowe

OPCJA 2: WPŁATY CYKLICZNE POPRZEZ ZRZUTKA.PL (płatność kartą): https://zrzutka.pl/8cefbf 

OPCJA 3: WPŁATY POPRZEZ PATRONITE (Imoje, Tpay, PayPal): https://patronite.pl/odzyskani 

KROK 3. Śledź nasze social media, żeby wiedzieć, co robimy dzięki Twojemu wsparciu!

OBECNIE WSPIERA NAS CO MIESIĄC

(stan na 26.07 godz.22:00)

128 osób

na kwotę

8137 zł

67,8%

pozostało do osiągnięcia celu 12 000zł

3863 zł