Darmowa poradnia psychologiczna dla młodzieży

Darmowa poradnia psychologiczna dla młodzieży

Od marca 2021 otwieramy Spotykalnię, czyli darmową poradnię psychologiczną dla młodzieży w Poznaniu. Dwóch psychologów: Eliza Kur i Magdalena Tokłowicz będą przyjmować młodych ludzi w Łączniku w każdy wtorek.

Pandemia, izolacja, nauka zdalna, konflikty z rodziną, problemy z poczuciem własnej wartości, długotrwały smutek, lęki. Wielu młodych ludzi zmaga się dziś z różnorakimi problemami. Z powodów finansowych nie każdy ma możliwość skorzystać z pomocy psychologów. Aby zaradzić temu problemowi od marca 2021 w Łączniku będzie działać darmowa poradnia psychologiczna dla młodzieży. Młodzi ludzie będą mogli skorzystać z konsultacji lub terapii psychologicznej.

Nasze panie psycholog przyjmują we wtorki w godzinach:

  • Magdalena Tokłowicz: 15.00-17.00
  • Eliza Kur: 17.00-19.00 (co drugi tydzień)

Zapisy przyjmujemy pod adresem e-mail: lacznikmlodych@gmail.com.

Psychologowie

Magdalena Tokłowicz – psycholog, terapeuta systemowy z 25-letnim stażem.  Prowadzi terapię indywidualną, małżeńską oraz rodzinną. Organizuje warsztaty z zakresu rozwoju osobistego, a także współtworzy działania i inicjatywy otwierające człowieka na jego prawdziwą tożsamość, życiowe powołanie, służące odkrywaniu jego zdolności i talentów w duchu wartości chrześcijańskich. Od ponad 20 lat zaangażowana w formację rozwoju duchowego kobiet, a w jej ramach w dzieło Urzekająca. Jej pasją jest dzielenie się nadzieją, poszukiwanie mądrości i praktykowanie wyobraźni miłosierdzia.

Eliza Kur – psycholog, surdopedagog. Ukończyła psychologię na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza, Studia Podyplomowe z Surdopedagogiki oraz Studium Psychoterapii Analizy Transakcyjnej. Trener treningu umiejętności społecznych, praktyk metody programu terapii krótkoterminowej „Dam radę”. Szkoliła się w zakresie problematyki wczesnej interwencji i zdrowia psychicznego małych dzieci w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie, terapii behawioralnej dzieci z autyzmem w Poznaniu oraz ukończyła szkolenie z Dialogu Motywującego oraz Pozytywnej Dyscypliny. Od początku swojej pracy pracuje zarówno z dziećmi, młodzieżą jak i z rodzicami. Od kilku lat pracuje w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, a także prowadzi grupy rozwojowe dla małych dzieci i rodziców.