Maj w Fundacji Odzyskanych

Maj w Fundacji Odzyskanych

Komunikacja, teatr i rozwój osobisty – w maju zapraszamy na trzy inspirujące cykle warsztatowe. Przez cały czas prowadzona jest też zrzutka na rozwój Spotykalni – darmowej poradni psychologicznej, dzięki czemu już teraz możemy przyjąć trzech nowych pacjentów.

Warsztaty dla młodzieży w maju

13.05, 20.05, 27.05/ Jak mądrze się nie zgadzać? Szkoła rozwiązywania konfliktów i mediacji

Czy można kłócić się… mądrze? To cykl trzech, darmowych warsztatów prowadzony m.in. przez Annę Skubiszyńską, profesjonalną mediatorkę. W trakcie zajęć uczestnicy nauczą się rozwiązywania konfliktów, komunikowania swoich potrzeb i trudnych emocji, a także mediowania pomiędzy skłócony stronami. W tym momencie wszystkie miejsca na obie grupy zajęciowe są już zajęte, można jednak zapisać się na listę rezerwową.

15.05, 29.05, 12.06/ Teatr, który szuka – warsztaty teatralne

Czy teatr może pomóc w poszukiwaniu sensu życia? „Teatr, który szuka” to 15 godzin warsztatów teatralnych z Pawłem Nygą, aktorem i reżyserem Teatru Droga, który gościł już u nas w trakcie Festiwalu Pasji i Talentów SPRING. Dzięki warsztatom młodzi ludzie doświadczą kilku teatralnych rzeczywistości: dramy, teatru obrazu, psychodramy, a przede wszystkim teatru playback.

15.05, 29.05/ Nie czekaj, żyj pełnią już dziś! – warsztaty rozwojowe

To darmowe warsztaty prowadzone przez Monika Sztukiewicz, dwudziestolatkę, która odkryła, że nie trzeba czekać, aż będzie się dostatecznie dorosłym i gotowym, żeby zacząć żyć pełnią życia. Na warsztatach pokaże uczestnikom jak zmienić swoje myślenie i już dziś zacząć realizować marzenia. Będzie także o podejmowaniu decyzji, szukaniu motywacji oraz schematach, które nas ograniczają.

3 nowych pacjentów Spotykalni – pierwsze owoce zrzutki

W maju kontynuujemy zbiórkę na rozwój Spotykalni – darmowej poradni psychologicznej dla młodych w Poznaniu. Dzięki pomocy Darczyńców już teraz mogliśmy przyjąć trzech nowych pacjentów. Dziękujemy Wam za Wasze dobro i otwarte serca! Zachęcamy do dalszego wspierania Fundacji, czy poprzez wpłaty bezpośrednio na konto Fundacji czy na konto zrzutki. Razem możemy dać komuś nadzieję na wyjście z kryzysu psychicznego i profesjonalną pomoc! Więcej informacji o akcji znajdziecie tutaj.

Odzyskani przez Spotkanie - zbiórka na darmową poradnię psychologiczną w Poznaniu. Informacje w pigułce.