Ładowanie Projekty

« Wszystkie Projekty

  • To wydarzenie minęło.

Jak mądrze się nie zgadzać? Szkoła rozwiązywania konfliktów i mediacji.

13 maja 2021 - 17:30 - 27 maja 2021 - 20:30 CEST

Bezpłatnie

Czy można kłócić się… mądrze? Ten cykl trzech, darmowych warsztatów z profesjonalną mediatorką nauczy Cię rozwiązywania konfliktów oraz mediowania pomiędzy skłóconymi stronami.

Czego się nauczysz?

  • dowiesz się, jak wyrażać trudne emocje i potrzeby bez ranienia oponenta,
  • poznasz zasady Porozumiewania bez przemocy,
  • nauczysz się kończyć kłótnię tak, aby nie tracić relacji,
  • dowiesz się, jak wyrażać swoje zdanie,
  • poznasz zasady, które należy przestrzegać podczas mediacji pomiędzy stronami sporu.

Termin

Warsztaty składają się z trzech spotkań w kolejne czwartki miesiąca:

  • 13.05
  • 20.05
  • 27.05

Grupa 1 – godz. 17.30-18.45
Grupa 2 – godz. 19.15-20.30

Miejsce

Warsztaty będą miały formę stacjonarną i  zostaną przeprowadzone w reżimie sanitarnym w Łączniku przy ul. Łąkowej 4b w Poznaniu. W razie zaostrzenia obostrzeń epidemicznych i pogorszenia sytuacji epidemicznej, warsztaty odbędą się online.

Prowadzący warsztaty

Anna Skubiszyńska – mediator, radca prawny. Od 2018 wpisana na listę stałych mediatorów prowadzoną przez Prezesa Sądu Okręgowego w Poznaniu. Akredytowany mediator cywilny i gospodarczy z listy Ośrodka Mediacji Międzynarodowego Instytutu Rozwoju Synergia. Absolwentka studiów podyplomowych „Profesjonalny mediator gospodarczy” na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Współzałożycielka Stowarzyszenia #wartomediować.

Eliza Kur – psycholog, surdopedagog.  Trener treningu umiejętności społecznych, praktyk metody programu terapii krótkoterminowej „Dam radę”. Szkoliła się w zakresie problematyki wczesnej interwencji i zdrowia psychicznego małych dzieci w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie, terapii behawioralnej dzieci z autyzmem w Poznaniu oraz ukończyła szkolenie z Dialogu Motywującego oraz Pozytywnej Dyscypliny. Od początku swojej pracy pracuje zarówno z dziećmi, młodzieżą jak i z rodzicami. Od kilku lat pracuje w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, a także prowadzi grupy rozwojowe dla małych dzieci i rodziców.

Joanna Mazur – certyfikowany trener Kompasu kariery, doradca zawodowy, trener kompetencji miękkich z certyfikatem IES. Prowadzi warsztaty z umiejętności liderskich, dopasowania zawodowego, komunikacji oraz warsztaty dziennikarskie. Prezes i mentor w Fundacji Odzyskani. Jej pasją jest pomaganie młodym ludziom w odnajdywaniu ich drogi życiowej.

Koszty uczestnictwa

Uczestnictwo w warsztatach jest darmowe. Każdy uczestnik otrzyma również bezpłatne materiały merytoryczne.

Koronazasady

Warsztaty odbywają się w ścisłym reżimie sanitarnym. Uczestnicy są zobowiązani do noszenia maseczek, dezynfekcji rąk i zachowania dystansu społecznego. W razie zaostrzenia obostrzeń zastrzegamy sobie prawo do przeprowadzenia zajęć online.

Zapisy

Warsztaty przeznaczone są dla młodych w wieku 14-24 lat i odbywają się w dwóch grupach zajęciowych każda po 10 osób.  Zapisy prowadzone są przez  formularz. Trwają do 8 maja.

Szczegóły

Początek:
13 maja 2021 - 17:30 CEST
Koniec:
27 maja 2021 - 20:30 CEST
Koszt:
Bezpłatnie
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
,