Ładowanie Projekty

« Wszystkie Projekty

  • To wydarzenie minęło.

Webinar: Jak zostać projektantem mody? Spotkanie z projektantką Joanną Jóźwiak

28 kwietnia 2021 - 18:00 - 19:30 CEST

Na czym polega praca projektanta odzieży? Jak się do niej przygotować? Spotkanie online z projektantką mody Joanną Jóźwiak. 

Czego się nauczysz?

  • na czym polega praca projektanta ubioru?
  • jakie są plusy i minusy pracy designera?
  • co musisz potrafić, aby wykonywać ten zawód?
  • jakie studia i kursy warto ukończyć?
  • czy są szanse, aby zrobić karierę w branży modowej w Polsce?

Kiedy?

W środę 28 kwietnia w godzinach od 18.00 do 19.30.

Webinary będą odbywać się za pośrednictwem aplikacji ZOOM. Udział w spotkaniach jest całkowicie darmowy. Więcej informacji o technicznej stronie spotkań uczestnicy otrzymają już po dołączeniu do grupy.

Webinar to rodzaj internetowego seminarium, którego uczestnicy oraz prowadzący maja możliwość komunikować się ze sobą.

Zapisy

Webinar przeznaczony jest dla młodzieży w wieku licealnym i studenckim. Żeby dołączyć do grupy  uzupełnij formularz. Zapisy trwają do  26 kwietnia.

Prowadzący warsztaty

Joanna Jóźwiak — absolwentka Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. Magister Sztuki w trzech specjalizacjach artystycznych: projektowania ubrań, projektowania tkanin unikatowych i malarstwa. Pracuje jako projektantka ubrań w jednej z polskich firm. Doświadczenie zdobywała m.in. we Włoskiej Akademii Sztuk Pięknych oraz na stażu w Sycylijskim Atelier MORE di Sposa. Jej marzeniem jest przekazywanie zdobytej wiedzy i doświadczenia w zakresie artystycznym. Prywatnie — pełna energii dziewczyna, lubiąca nowe wyzwania. Prowadzi bloga HEART FOR MEASURE oraz profil na instagramie @joanna_j._ poświęcony jej spojrzeniu na świat i piękno kobiety.

Spotkanie odbywa się w ramach cyklu Ludzie z pasją

Ludzie z pasja to cykl spotkań z osobami, które kochają swoją pracę i chcą podzielić się swoim doświadczeniem. Ludźmi twórczymi, którzy  podróżują, fotografują, prowadzą własne biznesy, robią kariery naukowe, pomagają innym, ratują świat i swoim życiem pokazują, że to co błąka się i kłębi w mglistej sferze marzeń, może otrzymać jak najbardziej realne kształty.

Szczegóły

Data:
28 kwietnia 2021
Godzina:
18:00 - 19:30 CEST
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , ,