Ładowanie Projekty

« Wszystkie Projekty

  • To wydarzenie minęło.

ODWOŁANE – Ludzie tego pokroju – warsztaty projektowania ubrań

17 kwietnia 2021 - 10:00 - 17:00 CEST

79zł

Gratka dla pasjonatów mody! Wcielisz się w projektanta i przygotujesz rysunki wybranych części garderoby, czerpiąc  inspiracje z otaczającego nas świata. To świetne zajęcia dla tych, którzy zastanawiają się nad pracą w branży modowej.

Termin

Warsztaty odbywają się w sobotę w 17 kwietnia od 10.00 do 17.00.

Miejsce

Warsztaty będą miały formę stacjonarną i  zostaną przeprowadzone w reżimie sanitarnym w Łączniku przy ul. Łąkowej 4b w Poznaniu.

Prowadzący warsztaty

Joanna Jóźwiak — absolwentka Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. Magister Sztuki w trzech specjalizacjach artystycznych: projektowania ubrań, projektowania tkanin unikatowych i malarstwa. Pracuje jako projektantka ubrań w jednej z polskich firm. Doświadczenie zdobywała m.in. we Włoskiej Akademii Sztuk Pięknych oraz na stażu w Sycylijskim Atelier MORE di Sposa. Jej marzeniem jest przekazywanie zdobytej wiedzy i doświadczenia w zakresie artystycznym. Prywatnie — pełna energii dziewczyna, lubiąca nowe wyzwania. Prowadzi bloga HEART FOR MEASURE oraz profil na instagramie @joanna_j._ poświęcony jej spojrzeniu na świat i piękno kobiety.

Koszty uczestnictwa

Całkowity koszt zajęć to 79 zł. Zawiera on poczęstunek, obiad oraz materiały piśmiennicze i warsztatowe.

Prosimy o płatność za warsztaty na konto:
Fundacja Odzyskani
os. Zamoyskiego 6/7
62-020 Zalasewo
90 1140 2004 0000 3302 7872 1403
Tytułem: Imię i nazwisko_Ludzie tego pokroju

Koronazasady

Warsztaty odbywają się w reżimie sanitarnym. W razie zaostrzenia obostrzeń zastrzegamy sobie prawo do przeprowadzenia zajęć online.

Zapisy

Warsztaty przeznaczone są dla młodych w wieku 14-25 lat. Ilość miejsc jest ograniczona do 20. Zapisy prowadzone są przez  formularz. Trwają do 10 marca.

Ludzie tego poKroju to warsztaty dla młodzieży z projektowania odzieży, które organizuje Fundacja Odzyskani. Warsztaty odbywają się w Poznaniu.

Szczegóły

Data:
17 kwietnia 2021
Godzina:
10:00 - 17:00 CEST
Koszt:
79zł
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, ,