Szkoła Młodego Lidera 2020

Przywództwo służebne, przemówienia publiczne, empatyczna komunikacja i budowanie dobrych relacji – to tylko niektóre z warsztatów, w których udział wzięli młodzi adepci przywództwa w ramach Szkoły Młodego Lidera.

Zajęcia były skierowane głównie do osób w wieku 16-23, które działają we wspólnotach i ruchach chrześcijańskich.  – Młodzi ludzie są obecnie bardzo świadomi i nastawieni na rozwój osobisty. Angażują się w zajęcia, ale także wykazują sporą dojrzałość poprzez chęć służenia innym jako liderzy. To była niezwykła radość z nimi współpracować – tłumaczy Joanna Mazur, prezes Fundacji Odzyskani. Nie obyło się jednak bez przeszkód. Ze względu na ograniczenia epidemiczne, przez ponad dwa miesiące młodzi spotykali się raz w tygodniu na dwie godziny w aplikacji ZOOM. Mimo tej niedogodności udało się przeprowadzić wartościowe zajęcia. Planszówki online na pewno przejdą do historii Fundacji.

To jednak nie koniec drogi, którą przeszła nasza 12-sto osobowa grupa. Po wakacjach zaczniemy cykl spotkań mentoringowych, aby wspierać młodych we wdrażaniu zdobytych umiejętności. Już wkrótce ogłosimy rekrutację na kolejną edycję SML, która będzie trwała od października do maja 2021r. Jesteś zainteresowany? Napisz już dziś na kontakt@odzyskani.pl

Szkoła Młodego Lidera była dla mnie niesamowitą przygodą. W ciągu pół roku udało mi się przebyć bardzo długą drogę. Od nieśmiałości i niskiego poczucia własnej wartości – co nie może mieć miejsca w służbie lidera, do wejścia na ścieżkę odkrycia swojej wartości, poznania mocnych stron i osobowości. Zdobyłam wiele cennych informacji na temat bycia liderem oraz poznałam sporo lifehacków, które to ułatwiają. Szkołę Młodego Lidera polecam każdemu, kto chce od życia czegoś więcej!

Julka Chudziak, uczestniczka warsztatów

Uczestnicy Szkoły Młodego Lidera - 2020 r.

Szkoła Młodego Lidera dała mi wiedzę i umiejętności, które mogę wykorzystać nie tylko w liderowaniu, ale także w codziennym życiu, na przykład w relacjach z innymi. Miałam okazję poznać, jakim liderem był sam Jezus, aby naśladować Go i w tej sposób lepiej służyć ludziom.

Aleksandra Baranowska, uczestniczka

Uczestnicy Szkoły Młodego Lidera Fundacji Odzyskani. Zdjęcie grupowe