Nowe warsztaty: odkryj swoje mocne strony!

„Pełne zanurzenie” to nowe, autorskie warsztaty, które pomogą ci podjąć ważne decyzje dotyczące twojej przyszłości.

Szkoła średnia to czas, kiedy musi podejmować pierwsze decyzje związane z drogą zawodową oraz naszym dalszym rozwojem. Być może czujesz się z tego powodu nieco zagubiona\-y. To zupełnie normalne! Żeby wybrać dobrze, warto dać sobie trochę czasu, a także wsłuchać się w siebie. Im lepiej siebie poznasz, tym łatwiej będzie ci zdecydować, jaki zawód czy kierunek studiów do ciebie pasuje i da ci satysfakcję.

Na warsztatach Pełne zanurzenie:

  • poznasz swoją osobowość;
  • dowiesz się dlaczego działasz i myślisz w ten, a nie inny sposób;
  • zastanowisz się nad swoimi mocnymi stronami i obszarami do rozwoju;
  • dowiesz się jak twoje predyspozycje mogą wpływać na przyszłe decyzje zawodowe.

Twoimi przewodnikami w poznawaniu siebie będą m.in. Eliza Kur – psycholog i surdopedagog, która na co dzień pracuje z dziećmi oraz młodzieżą w Instytucie Małego Dziecka oraz Joanna Mazur – mentorka, dziennikarka, założycielka Fundacji Odzyskani.

Koszt – 199 złotych. Cena zawiera pełne wyżywienie,materiały warsztatowe w tym indywidualną analizę osobowości i predyspozycji, możliwość indywidualnej rozmowy z prowadzącymi oraz opiekę doświadczonego psychologa.

Zapisy prowadzone są przez formularz. Mamy tylko 15 miejsc, więc nie zwlekaj!

 

Kiedy? –  w weekend od 7 do 9 lutego 2020 r.: piątek – godziny 17.00-19.30, sobota – godziny 10.00-18.00, niedziela – godziny 10.00-16.00.

Gdzie? – w Centrum Pozytywnej Energii, ul. Szamarzewskiego 54, Poznań.

Pełne zanurzenie - warsztaty dla młodzieży