Kampania Dobro nigdy nie jest zbyt małe

Kampania Dobro nigdy nie jest zbyt małe

Już 24 osoby dołączyły do kampanii „Dobro nigdy nie jest zbyt małe”. Chcemy zachęcić Was do małych, ale regularnych wpłat na działania Fundacji Odzyskani. Dlaczego? M.in. po to, aby dwukrotnie zwiększyć ilość godzin darmowej terapii psychologicznej.

Osiem młodych osób w kryzysie psychicznym czeka na liście „rezerwowych”. Naszym celem jest zebranie 5560 zł comiesięcznego wsparcia. Obecnie wydatki stałe Fundacji Odzyskani to około 9-10 tys. zł miesięcznie. Miesięczny przychód od stałych darczyńców pozwala nam na pokrycie około połowy wydatków. Resztę kosztów pokrywają darowizny „niespodzianki”, za które jesteśmy ogromnie wdzięczni! Trudno jest jednak planować i rozwijać działalność, jeśli nie wiemy, jakie mamy możliwości. Wspieraj nas co miesiąc choćby 5 złotymi. To nie suma ma znaczenie, ale regularność. Bo małe rzeczy mają wielki sens!

Wesprzyj nas!

KROK 1. Daj nam znać, jak długo chcesz nas wspierać i jaką kwotą. Zrób to uzupełniając ten formularz.

Jeśli chcesz możesz dołączyć do Klubu Przyjaciół Młodych lub jako firma do Klubu Patronów Młodych. Są to dwa kluby zrzeszające stałych darczyńców Fundacji. Darczyńcy indywidualni jako Przyjaciele Młodych otrzymują m.in. dostęp do darmowych webinarów. Natomiast firmy zrzeszone w Klubie Patronów Młodych otrzymują m.in. podziękowania w naszych social mediach wraz z prezentacją ich działalności.

KROK 2. Wybierz formę cyklicznego wsparcia

OPCJA 1: WPŁATY BEZPOŚREDNIO NA KONTO: Fundacja Odzyskani, 90 1140 2004 0000 3302 7872 1403, Tytułem: Darowizna na cele statutowe

OPCJA 2: WPŁATY CYKLICZNE POPRZEZ ZRZUTKA.PL (płatność kartą): https://zrzutka.pl/8cefbf 

OPCJA 3: WPŁATY POPRZEZ PATRONITE (Imoje, Tpay, PayPal): https://patronite.pl/odzyskani 

KROK 3. Śledź nasze social media, żeby wiedzieć, co robimy dzięki Twojemu wsparciu!