Ładowanie Projekty

« Wszystkie Projekty

  • To wydarzenie minęło.

Teatralka – warsztaty aktorskie

2 lutego - 16:00 - 28 czerwca - 17:30 CET

360zł

Lubisz teatr? Chcesz nauczyć się jak pozbyć się złej tremy, pracować nad tekstem i jak „włączać emocje” w danym momencie? Te warsztaty są dla Ciebie! 

Czego się nauczysz?

Na warsztatach uczestnicy poznają techniki aktorskie, pokonają tremę i zajrzą w głąb siebie i swoich emocji. Przy tym wszystkim świetnie się bawiąc! W aktorstwie najważniejszy jest brak oceny- siebie i innych. Przede wszystkim poznają siebie i narzędzia, które tkwią w ich głowach i ciele. Zajęcia będą zaczynały się od rozgrzewki głosowej i rozluźnieniu ciała, następnie będziemy korzystali z książki ” O technice aktora”, z której to rozdział za rozdziałem będziemy dowiadywać się nowych rzeczy i wykonywać ćwiczenia aktorskie. Z czasem zaczniemy pracować nad tekstami: scenami grupowymi, monologami, piosenką aktorską oraz improwizacją. Celem warsztatu jest przygotowanie spektaklu teatralnego.

Termin

Warsztaty składają się z cotygodniowych spotkań od 2.02.

Miejsce

Warsztaty będą miały formę stacjonarną i  zostaną przeprowadzone w reżimie sanitarnym w Łączniku przy ul. Łąkowej 4b/7 w Poznaniu. W razie zaostrzenia obostrzeń zastrzegamy sobie prawo do przeprowadzenia zajęć online lub przeniesienia ich na inny termin.

Prowadzący warsztaty

Gabriela Tokłowicz – absolwentka Warszawskiej Szkoły Filmowej, Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Poznaniu oraz aktorka Teatru Spina. Stale doskonali się w swoim zawodzie oaz regularnie grywa na scenie i planach filmowym w Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu.

Koszty uczestnictwa

Koszt: 360 zł – 30zł/zajęcia

Prosimy o płatność za warsztaty na konto:
Fundacja Odzyskani
os. Zamoyskiego 6/7
62-020 Zalasewo
90 1140 2004 0000 3302 7872 1403
Tytułem: Imię i nazwisko_Warsztaty Teatralka

P.S. Jeżeli zależy Ci na uczestniczeniu w zajęciach, a z powodów finansowych jest to dla Ciebie niemożliwe, odezwij się! Spróbujemy coś zaradzić 🙂

Koronazasady

Warsztaty odbywają się w reżimie sanitarnym.  W razie zaostrzenia obostrzeń zastrzegamy sobie prawo do przeprowadzenia zajęć online lub przeniesienia ich na inny termin.

Zapisy

Warsztaty przeznaczone są dla młodych w wieku 16-20 lat (uczniowie szkół średnich).
Zapisy zbierane są za pomocą formularza. 

Szczegóły

Początek:
2 lutego - 16:00 CET
Koniec:
28 czerwca - 17:30 CET
Koszt:
360zł
Wydarzenie Tagi:
, ,

Miejsce wydarzenia

Łącznik
ul. Łąkowa 4b/7
Poznań,