Ładowanie Projekty

« Wszystkie Projekty

  • To wydarzenie minęło.

Przyjaźń – instrukcja obsługi

22 sierpnia 2020 - 10:00 - 23 sierpnia 2020 - 16:00 CEST

119zł

„Przyjaźń jest jedynym cementem, który utrzyma świat razem”. Woodrow T. Wilson. Zapraszamy na weekendowe warsztaty dla młodzieży o budowaniu i pielęgnowaniu przyjaźni.

Czego nauczysz się na tych warsztatach?

  •  Jak zbudować trwałą przyjaźń?
  • Jak stawiać granice w relacjach?
  • Co buduje, a co niszczy nasze przyjaźnie?
  • Jak rozpoznać toksyczne relacje?
  • Jak rozmawiać, abyśmy rozumieli i byli rozumiani?
  • Jak rozpoznawać emocje i potrzeby innych ludzi?

Termin

Warsztaty obejmują dwa spotkania:

22 sierpnia (sobota) – od 10.00 do 17.00

23 sierpnia (niedziela) – od 10.00 do 16.00

 

Prowadzący

Eliza Kur – psycholog, surdopedagog. Ukończyła psychologię na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza, Studia Podyplomowe z Surdopedagogiki oraz Studium Psychoterapii Analizy Transakcyjnej. Trener treningu umiejętności społecznych, praktyk metody programu terapii krótkoterminowej „Dam radę”. Szkoliła się w zakresie problematyki wczesnej interwencji i zdrowia psychicznego małych dzieci w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie, terapii behawioralnej dzieci z autyzmem w Poznaniu oraz ukończyła szkolenie z Dialogu Motywującego oraz Pozytywnej Dyscypliny. Od początku swojej pracy pracuje zarówno z dziećmi, młodzieżą jak i z rodzicami. Od kilku lat pracuje w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, a także prowadzi grupy rozwojowe dla małych dzieci i rodziców.

Joanna Mazur – certyfikowany trener Kompasu kariery, doradca zawodowy, trener kompetencji miękkich z certyfikatem IES. Prowadzi warsztaty z umiejętności liderskich, dopasowania zawodowego, komunikacji oraz warsztaty dziennikarskie. Prezes i mentor w Fundacji Odzyskani. Jej pasją jest pomaganie młodym ludziom w odnajdywaniu ich drogi życiowej.

Koszt uczestnictwa

Koszt uczestnictwa wynosi 119 złotych. Cena zawiera wyżywienie (dwa obiady i przerwy kawowe) oraz materiały edukacyjne.

Zapisy

Warsztaty przeznaczone są dla młodzieży w wieku 15-19 lat. Zgłoszenia przyjmujemy do 15 sierpnia pod adresem mailowym kontakt@odzyskani.pl.

Koronazasady

Wasze zdrowie jest dla nas niezwykle ważne i dlatego, zrobimy wszystko co możemy, żeby zapewnić Wam bezpieczny pobyt. Na naszym wydarzeniu będą obowiązywały wszystkie przewidziane przez prawo środki bezpieczeństwa: dopuszczalna ilość osób względem powierzchnia sali, odkażanie pomieszczeń, dostęp do środków do dezynfekcji itd. Prosimy uczestników o zabraniu ze sobą maseczek.

Szczegóły

Początek:
22 sierpnia 2020 - 10:00 CEST
Koniec:
23 sierpnia 2020 - 16:00 CEST
Koszt:
119zł
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Organizator

Fundacja Odzyskani
Adres e-mail:
kontakt@odzyskani.pl
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Studio 3.18
ul. Mielżyńskiego 27/29
Poznań,
+ Google Map