Ładowanie Projekty
03
październik
sobota

Masz talent! Ale jaki? Warsztaty o poznawaniu siebie i swoich predyspozycji zawodowych

3 października 2020 - 10:00 - 4 października 2020 - 16:00 CEST
  • To wydarzenie minęło.
Masz talent. ale jaki? Warsztaty o poznawaniu siebie i swoich predyspozycji

Chcesz wybrać taki kierunek studiów i pracę, która da Ci radość? Nie masz sprecyzowanych zainteresowań, a chciał(a)byś dowiedzieć się, do czego masz predyspozycje? Pragniesz odkrywać swoje talenty i rozwijać je? Jeśli tak, te warsztaty są właśnie dla Ciebie!

Czego nauczysz się na tych warsztatach?

  •  poznasz swoje mocne strony
  • dowiesz się, jakie masz predyspozycje zawodowe
  • odkryjesz swoje talenty, również te mniej oczywiste

Termin

Warsztaty obejmują dwa spotkania:

3 października (sobota) – od 10.00 do 17.00

4 października (niedziela) – od 10.00 do 16.00

 

Prowadzący

Eliza Kur – psycholog, surdopedagog. Ukończyła psychologię na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza, Studia Podyplomowe z Surdopedagogiki oraz Studium Psychoterapii Analizy Transakcyjnej. Trener treningu umiejętności społecznych, praktyk metody programu terapii krótkoterminowej „Dam radę”. Szkoliła się w zakresie problematyki wczesnej interwencji i zdrowia psychicznego małych dzieci w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie, terapii behawioralnej dzieci z autyzmem w Poznaniu oraz ukończyła szkolenie z Dialogu Motywującego oraz Pozytywnej Dyscypliny. Od początku swojej pracy pracuje zarówno z dziećmi, młodzieżą jak i z rodzicami. Od kilku lat pracuje w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, a także prowadzi grupy rozwojowe dla małych dzieci i rodziców.

Joanna Mazur – certyfikowany trener Kompasu kariery, doradca zawodowy, trener kompetencji miękkich z certyfikatem IES. Prowadzi warsztaty z umiejętności liderskich, dopasowania zawodowego, komunikacji oraz warsztaty dziennikarskie. Prezes i mentor w Fundacji Odzyskani. Jej pasją jest pomaganie młodym ludziom w odnajdywaniu ich drogi życiowej.

Koszt uczestnictwa

Dzięki dofinansowaniu przez firmę PEPCO warsztaty są całkowicie darmowe.

Zapisy

Warsztaty przeznaczone są dla młodzieży w wieku 14-19 lat. Zgłoszenia przyjmujemy do 20 września za pośrednictwem formularza.

Koronazasady

Wasze zdrowie jest dla nas niezwykle ważne i dlatego, zrobimy wszystko co możemy, żeby zapewnić Wam bezpieczny pobyt. Na naszym wydarzeniu będą obowiązywały wszystkie przewidziane przez prawo środki bezpieczeństwa: dopuszczalna ilość osób względem powierzchnia sali, dostęp do środków do dezynfekcji itd. Prosimy uczestników o zabraniu ze sobą maseczek.

Masz talent! Ale jaki? - plakat warsztatów Fundacji Odzyskani
Szczegóły
Zaczynamy: 3 października 2020 - 10:00
Koniec: 4 października 2020 - 16:00
Wydarzenie Categorywarsztaty
Miejsce
Nazwa: Fundacja VINEA
Adres: ul. Szewska 18a
Poznań,

+ Google Map
Organizator
Nazwa: Fundacja Odzyskani
Email:
Website: odzyskani.pl