Ładowanie Projekty
21
lipiec
czwartek

Masz talent! Ale jaki? Warsztaty o poznawaniu siebie i swoich predyspozycji zawodowych

21 lipca - 10:00 - 22 lipca - 16:00 CEST
220zł

Chcesz wybrać taki kierunek studiów i pracę, która da Ci radość? Nie masz sprecyzowanych zainteresowań, a chciał(a)byś dowiedzieć się, do czego masz predyspozycje? Pragniesz odkrywać swoje talenty i rozwijać je? Jeśli tak, te warsztaty są właśnie dla Ciebie!

Czego nauczysz się na tych warsztatach?

  •  poznasz swoje mocne strony
  • dowiesz się, jakie masz predyspozycje zawodowe
  • odkryjesz swoje talenty, również te mniej oczywiste

Termin

Warsztaty obejmują dwa dni 21 i 22 lipca w godz. 10.00-16.00

Prowadzący

Eliza Kur – psycholog, surdopedagog. Ukończyła psychologię na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza, Studia Podyplomowe z Surdopedagogiki oraz Studium Psychoterapii Analizy Transakcyjnej. Trener treningu umiejętności społecznych, praktyk metody programu terapii krótkoterminowej „Dam radę”. Szkoliła się w zakresie problematyki wczesnej interwencji i zdrowia psychicznego małych dzieci w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie, terapii behawioralnej dzieci z autyzmem w Poznaniu oraz ukończyła szkolenie z Dialogu Motywującego oraz Pozytywnej Dyscypliny. Od początku swojej pracy pracuje zarówno z dziećmi, młodzieżą jak i z rodzicami. Od kilku lat pracuje w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, a także prowadzi grupy rozwojowe dla małych dzieci i rodziców.

Joanna Mazur – trener kompetencji miękkich, coach, mentor, certyfikowany trener Kompasu kariery. Prezes i założyciel Fundacji Odzyskani oraz firmy DeeperLife. Prowadzi warsztaty z komunikacji, kompetencji liderskich, dopasowania zawodowego, a także dotyczące rozwoju talentów. Jej pasją jest towarzyszenie młodym ludziom w rozwoju i pomaganie im w odnalezieniu drogi życiowej.

Koszt uczestnictwa

220zł /  w tym pełne wyżywienie oraz materiały warsztatowe.

Zapisy

Warsztaty przeznaczone są dla młodych w wieku 14-24 lat. Zgłoszenia przyjmujemy do 15 lipca za pośrednictwem formularza.

Szczegóły
Zaczynamy: 21 lipca - 10:00
Koniec: 22 lipca - 16:00
Koszt: 220zł
Wydarzenie Categorywarsztaty
Miejsce
Nazwa: Łącznik
Adres: ul. Łąkowa 4b/7
Poznań,

+ Google Map
Organizator
Nazwa: Fundacja Odzyskani
Email:
Website: odzyskani.pl