Ładowanie Projekty

« Wszystkie Projekty

 • To wydarzenie minęło.

Jak rozmawiać, aby się dogadać?

19 listopada 2020 - 18:00 - 10 grudnia 2020 - 19:30 CET

Zapraszamy na cykl 4 darmowych webinarów, dzięki którym rozwiniesz swoje zdolności komunikacyjne. Dla pierwszych 20 uczestników książka o komunikacji gratis!

Kiedy?

W kolejne czwartki przełomu listopada i grudnia:

 • 19.11, godz. 18.00-19.30
 • 26.11, godz. 18.00-19.30
 • 03.12, godz. 18.00-19.30
 • 10.12., godz. 18.00-19.30

Uwaga! Cykl tworzy całość. Nie ma możliwości zapisania się na pojedynczy warsztat.

Czego się nauczysz?

 • Jak bronić swoich racji, nie krzywdząc drugiej strony.
 • Rozmawiania w taki sposób, aby nas rozumiano i żebyśmy sami rozumieli.
 • Rozpoznawania emocji i potrzeb innych.
 • Mówienia w taki sposób, aby inni wiedzieli dokładnie, co mamy na myśli.
 • Jak różnić się poglądami z osobą, z którą jesteśmy w bliskiej relacji.
 • Rozpoznawania różnych form manipulacji w komunikowaniu.

Webinary będą odbywać się za pośrednictwem aplikacji ZOOM. Udział w spotkaniach jest całkowicie darmowy. Więcej informacji o technicznej stronie spotkań uczestnicy otrzymają już po dołączeniu do grupy.

Webinar to rodzaj internetowego seminarium, którego uczestnicy oraz prowadzący maja możliwość komunikować się ze sobą.

Zapisy

Warsztaty przeznaczone są dla młodzieży w wieku licealnym. Żeby dołączyć do grupy uzupełnił formularz. Pierwsze 20 zapisanych osób otrzyma pocztą książkę Porozumienie bez przemocy Marshala B. Rosenberg. Nie zwlekaj!

Prowadzący

Eliza Kur – psycholog, surdopedagog. Ukończyła psychologię na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza, Studia Podyplomowe z Surdopedagogiki oraz Studium Psychoterapii Analizy Transakcyjnej. Trener treningu umiejętności społecznych, praktyk metody programu terapii krótkoterminowej „Dam radę”. Szkoliła się w zakresie problematyki wczesnej interwencji i zdrowia psychicznego małych dzieci w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie, terapii behawioralnej dzieci z autyzmem w Poznaniu oraz ukończyła szkolenie z Dialogu Motywującego oraz Pozytywnej Dyscypliny. Od początku swojej pracy pracuje zarówno z dziećmi, młodzieżą jak i z rodzicami. Od kilku lat pracuje w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, a także prowadzi grupy rozwojowe dla małych dzieci i rodziców.

Joanna Mazur – certyfikowany trener Kompasu kariery, doradca zawodowy, trener kompetencji miękkich z certyfikatem IES. Prowadzi warsztaty z umiejętności liderskich, dopasowania zawodowego, komunikacji oraz warsztaty dziennikarskie. Prezes i mentor w Fundacji Odzyskani. Jej pasją jest pomaganie młodym ludziom w odnajdywaniu ich drogi życiowej.

Jan Piosik – działacz społeczny, prezes fundacji „Projekty Edukacyjne”, zajmującej się edukacją obywatelską, propagowaniem kultury dialogu i wysokich standardów debaty publicznej. W latach 2010-2014 odpowiadał za ofertę edukacyjną dla szkół Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM, współpracując z 80 szkołami. Jest propagatorem metody debaty oksfordzkiej i twórcą Mistrzostw Polski Debat Oksfordzkich.

Szczegóły

Początek:
19 listopada 2020 - 18:00 CET
Koniec:
10 grudnia 2020 - 19:30 CET
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,