Ładowanie Projekty
10
lipiec
sobota

Ludzie tego pokroju – warsztaty projektowania ubrań

10 lipca - 10:00 - 17:00 CEST
69zł
  • To wydarzenie minęło.

Gratka dla pasjonatów mody! Wcielisz się w projektanta i przygotujesz rysunki wybranych części garderoby, czerpiąc  inspiracje z otaczającego nas świata. To świetne zajęcia dla tych, którzy zastanawiają się nad pracą w branży modowej.

Termin

Warsztaty odbywają się w sobotę w 10 lipca od 10.00 do 17.00.

Miejsce

Warsztaty będą miały formę stacjonarną i  zostaną przeprowadzone w reżimie sanitarnym w Łączniku przy ul. Łąkowej 4b/7 w Poznaniu.

Prowadzący warsztaty

Joanna Jóźwiak — absolwentka Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. Magister Sztuki w trzech specjalizacjach artystycznych: projektowania ubrań, projektowania tkanin unikatowych i malarstwa. Pracuje jako projektantka ubrań w jednej z polskich firm. Doświadczenie zdobywała m.in. we Włoskiej Akademii Sztuk Pięknych oraz na stażu w Sycylijskim Atelier MORE di Sposa. Jej marzeniem jest przekazywanie zdobytej wiedzy i doświadczenia w zakresie artystycznym. Prywatnie — pełna energii dziewczyna, lubiąca nowe wyzwania. Prowadzi bloga HEART FOR MEASURE oraz profil na instagramie @joanna_j._ poświęcony jej spojrzeniu na świat i piękno kobiety.

Koszty uczestnictwa

Koszt udziału w warsztatach wynosi 69 zł (poczęstunek, obiad, materiały warsztatowe)

Prosimy o płatność za warsztaty na konto:
Fundacja Odzyskani
os. Zamoyskiego 6/7
62-020 Zalasewo
90 1140 2004 0000 3302 7872 1403
Tytułem: Imię i nazwisko_Ludzie tego pokroju

Koronazasady

Warsztaty odbywają się w ścisłym reżimie sanitarnym. Uczestnicy są zobowiązani do noszenia maseczek, dezynfekcji rąk i zachowania dystansu społecznego. W razie zaostrzenia obostrzeń zastrzegamy sobie prawo do przeprowadzenia zajęć online lub przeniesienia ich na inny termin.

Zapisy

Warsztaty przeznaczone są dla młodych w wieku 14-24 lat.  Zapisy prowadzone są przez  formularz. Trwają do 8 lipca.

Szczegóły
Date: 10 lipca
Time: 10:00 - 17:00
Koszt: 69zł
Wydarzenie Categorywarsztaty
Wydarzenie Tags:
, ,
Miejsce
Nazwa: Łącznik
Adres: ul. Łąkowa 4b/7
Poznań,