Ładowanie Projekty

« Wszystkie Projekty

  • To wydarzenie minęło.

FIRE – warsztaty muzycznego uwielbienia

13 października 2022 - 18:30 - 9 marca 2023 - 20:00 CEST

325zł

Masz pragnienie rozwoju wokalnego a jednocześnie chciałbyś/chciałabyś śpiewać piosenki uwielbienia współczesnych zespołów i wspólnie tworzyć ku chwale Boga? Chcesz otwierać swoje serce na Ducha Świętego, który przychodzi dając nowe pieśni? Zaśpiewaj i módl się z nami!

 

Czego doświadczysz?

Wspólnego śpiewu kilkugłosowego z opracowań współcześnie tworzonych pieśni uwielbienia oraz doświadczenie przestrzeni tworzenia nowych pieśni inspirowanych przez Ducha Świętego.

Termin

Warsztaty odbywają się raz w tygodniu, w czwartki w godz. 18.45-20.15 od 13 października.

Miejsce

Warsztaty będą miały formę stacjonarną i  zostaną przeprowadzone w reżimie sanitarnym w Łączniku przy ul. Łąkowej 4b/7 w Poznaniu. W razie zaostrzenia obostrzeń zastrzegamy sobie prawo do przeniesienia ich na inny termin.

Prowadzący warsztaty

Natalia Wensierska – Absolwentka poznańskiej Akademii Muzycznej (specjalności: Rytmika oraz Muzyka Kościelna). Od kilku lat pracuje z dziećmi i młodzieżą dając wsparcie w rozwoju talentów. Prowadzi zajęcia muzyczne, w oparciu o zasadę integracji aktywności – słuch, głos, ruch, zajęcia wokalne oraz zajęcia taneczno-ruchowe. W ubiegłym roku ukończyła kurs instruktora tańca Worship Style, w ramach którego współprowadziła warsztaty taneczne dla kobiet. Obecnie realizuje Roczny Kurs umuzykalnienia według Teorii Edwina Gordona, gdzie ma szansę nabycia nowych doświadczeń i umiejętności w zakresie rozumienia i wprowadzania w świat muzyki. Żyje według zasady: rozwijaj się, by dać rozwój innym

 

 

 

Koszty uczestnictwa

Koszt: 325 zł

Prosimy o płatność za warsztaty na konto:
Fundacja Odzyskani

90 1140 2004 0000 3302 7872 1403
Tytułem: Imię i nazwisko_Warsztaty Fire

P.S. Jeżeli zależy Ci na uczestniczeniu w zajęciach, a z powodów finansowych jest to dla Ciebie niemożliwe, odezwij się! Spróbujemy coś zaradzić 🙂

Koronazasady

Warsztaty odbywają się w reżimie sanitarnym.  W razie zaostrzenia obostrzeń zastrzegamy sobie prawo do przeprowadzenia zajęć online lub przeniesienia ich na inny termin.

Zapisy

Warsztaty przeznaczone są dla młodych w wieku 14-24 lat. Zapisy zbierane są za pomocą formularza.

Szczegóły

Początek:
13 października 2022 - 18:30 CEST
Koniec:
9 marca - 20:00 CEST
Koszt:
325zł
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Miejsce wydarzenia

Łącznik
ul. Łąkowa 4b/7
Poznań,