Ładowanie Projekty

« Wszystkie Projekty

  • To wydarzenie minęło.

Całą jesteś Piękna – warsztaty tanecznego uwielbienia

13 października 2022 - 17:30 - 12 stycznia 2023 - 19:00 CEST

325zł

Warsztaty „Cała jesteś Piękna” są skierowane do dziewczyn, które chcą poprzez taniec uwielbić Boga. Wszystko w nas jest niepowtarzalne a więc i ruch, jego rodzaj i forma. Moment odkrycia, że wystarczy chcieć poznać i przyjąć to, co jest w nas jako człowieku sprawia, że zyskujemy wolność w poruszaniu się, swobodę w tańcu, który jest  ruchem, a nie serią wykreowanych kroków czy gestów.

 

Co zyskasz?

  • doświadczenie modlitwy uwielbienia tańcem,
  • świadomości własnego ciała,
  • swobodę ruchu,
  • elastyczność i sprawność ciała,
  • koordynację ruchową i poczucie estetyki ruchu,

Termin

Warsztaty składają się z cotygodniowych spotkań. Będę odbywały się co tydzień w czwartki od godz. 17.00-18.30 od 11 października.

Warsztaty będą miały formę stacjonarną i  zostaną przeprowadzone w reżimie sanitarnym w Łączniku przy ul. Łąkowej 4b/7 w Poznaniu. W razie zaostrzenia obostrzeń zastrzegamy sobie prawo do przeniesienia ich na inny termin.

Prowadzący warsztaty

Natalia Wensierska – Absolwentka poznańskiej Akademii Muzycznej (specjalności: Rytmika oraz Muzyka Kościelna). Od kilku lat pracuje z dziećmi i młodzieżą dając wsparcie w rozwoju talentów. Prowadzi zajęcia muzyczne, w oparciu o zasadę integracji aktywności – słuch, głos, ruch, zajęcia wokalne oraz zajęcia taneczno-ruchowe. W ubiegłym roku ukończyła kurs instruktora tańca Worship Style, w ramach którego współprowadziła warsztaty taneczne dla kobiet. Obecnie realizuje Roczny Kurs umuzykalnienia według Teorii Edwina Gordona, gdzie ma szansę nabycia nowych doświadczeń i umiejętności w zakresie rozumienia i wprowadzania w świat muzyki. Żyje według zasady: rozwijaj się, by dać rozwój innym.

 

 

 

Koszty uczestnictwa

Koszt: 325zł za semestr

Prosimy o płatność za warsztaty na konto:
Fundacja Odzyskani
90 1140 2004 0000 3302 7872 1403
Tytułem: Imię i nazwisko_Cała jesteś piękna

 

Koronazasady

Warsztaty odbywają się w reżimie sanitarnym.  W razie zaostrzenia obostrzeń zastrzegamy sobie prawo do przeprowadzenia zajęć online lub przeniesienia ich na inny termin.

Zapisy

Warsztaty przeznaczone są dla młodych dziewczyn w wieku 14-24 lat. Zapisy przez formularz:  https://forms.gle/xznbqbWoXNv7kPTF6

Szczegóły

Początek:
13 października 2022 - 17:30 CEST
Koniec:
12 stycznia 2023 - 19:00 CEST
Koszt:
325zł
Wydarzenie Tagi:
,

Miejsce wydarzenia

Łącznik
ul. Łąkowa 4b/7
Poznań,