Czerwiec w Fundacji Odzyskani

Czerwiec w Fundacji Odzyskani

Szykujemy się na wakacje! Już dziś zapraszamy na warsztaty projektowania odzieży, które odbędą się w  lipcu. Cały czas zachęcamy do wspierania Spotykalni – darmowej poradni psychologicznej dla młodych.

W czerwcu kontynuujemy rozpoczęta wcześniej cykle: Szkołę Młodego Lidera oraz Akademię Młodego Dziennikarza. Przegrupowujemy siły przed wakacjami, które zapowiadają się śpiewająco, motywująco i teatralnie. Już teraz zapraszamy na warsztaty Ludzie tego pokroju, które zostały przeniesione z maja właśnie na okres wakacyjny. W trakcie warsztatów Ludzie tego pokroju uczestnicy pod okiem zawodowej projektantki odzieży Joanny Jóźwiak będą tworzyć własne kolekcje ubrań. Warsztaty odbędą się w Łączniku w sobotę 10 lipca od 10.00 do 17.00. Więcej informacji w zakładce projekty.

Cały czas trwa zbiórka na darmową poradnię psychologiczną Spotykalnia. W tym momencie pomagamy 12 młodym ludziom znajdujących się w kryzysie psychicznym. Dzięki wsparciu finansowemu Darczyńców możemy objąć ich profesjonalną opieką przez następne pół roku. Prosimy Was o dalsze wpłaty, dzięki czemu będziemy mogli w razie potrzeby przedłużyć pomoc i przyjąć kolejnych pacjentów.