Marianna Graj
Profiles

Marianna Graj

Z wykształcenia absolwentka Politechniki Poznańskiej na kierunku Budownictwo oraz Wydziału Zarządzania na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Przez wiele lat związana z branżą deweloperską i budowlaną. Obecnie w procesie zmian – kończy studia podyplomowe z doradztwa zawodowego, by wspierać młodych ludzi w ich wyborach zawodowej drogi. Prywatnie miłośniczka biegania w terenie i po górach. Współorganizatorka biegu Goraj Morena Trail. W Fundacji Odzyskani jest mentorką Programu Mentoringowego WINGS.

Joanna Szymkowiak
Profiles

Joanna Szymkowiak

Z wykształcenia doktor nauk chemicznych. Na co dzień pracuje jako naukowiec w międzynarodowych i krajowych projektach badawczych. Fanka dobrej kawy, literatury, natury i gór. Lubi pomagać ludziom. W Fundacji Odzyskani jest mentorką Programu Mentoringowego WINGS.

Petra Andree
Profiles

Petra Andree

Z urodzenia Ślązaczka, z wykształcenia psycholog zarządzania, a z powołania szczęśliwa żona i pasjonat pracy z ludźmi. Obecnie pełni rolę Specjalisty HR i Employer Brandingu w firmie IT. Prywatnie miłośniczka Tatr, podróży małych i dużych, pysznej kawy i dobrej muzyki. Wolny czas spędza uwieczniając chwile poprzez fotografię oraz grając na wiolonczeli czy ukulele. W Fundacji Odzyskani jest mentorem Programu Mentoringowego WINGS.

Weronika Kandulska
Profiles

Weronika Kandulska

Z pasji i wykształcenia - pedagog specjalny i terapeuta AAC. Wieloletni terapeuta wspierający osoby z wieloraką, złożoną, głęboką niepełnosprawnością na różnych etapach ich życia. W swojej pracy ceni nawiązanie porozumienia i udanych relacji, które wpływają na korzystną zmianę dla uczniów. Obecnie prowadzi zajęcia indywidualne dla dzieci w ich domach. W Fundacji Odzyskani jest mentorem Programu Mentoringowego WINGS.

Halina Kaczyńska
Profiles

Halina Kaczyńska

Ekspertka w zakresie komunikacji, zaangażowania pracowników, organizacji eventów, promocji zdrowia oraz wellbeing. Swoje ponad 16-letnie doświadczenie zawodowe zbierała w międzynarodowych organizacjach – globalnych markach rozpoznawalnych na całym świecie. Jej pasją oraz aktualnym obszarem zawodowym jest rozwój osobisty oraz psychologia. Na co dzień jako menadżerka i liderka aktywnie wspiera rozwój swoich pracowników. W Fundacji Odzyskani jestem mentorem Programu Mentoringowego WINGS.

Monika Osiecka
Profiles

Monika Osiecka

Z wykształcenia: socjolog. Z doświadczenia: od kilkunastu lat związana z zakupami, czyli wydawaniem nieswoich pieniędzy dla międzynarodowych firm, co fachowo nazywa się zarządzaniem wydatkami. Zarządza projektami, zakupami oraz zasobami ludzkimi. Dodatkowo pełni rolę trenera, mentora i coacha. Z zamiłowania: HR-owiec i „rozwijacz” kompetencji miękkich. Obszar najbliższy sercu: uzależnienia i współuzależnienia. W życiu prywatnym i zawodowym kompasem jest Dekalog. W Fundacji Odzyskani jest mentorem Programu Mentoringowego WINGS.

Angelika Furman
Profiles

Angelika Furman

Absolwenta Politechniki Poznańskiej, zawodowo mgr inż. logistyki, natomiast od ponad 5 lat związana z branżą IT. Na co dzień pracuje jako Konsultant SAP. Interesuje się psychologią, kocha muzykę - śpiew taniec, teatr, jaki i hand made wszelkiego rodzaju. W Fundacji Odzyskani jest mentorem Programu Mentoringowego WINGS.

Tomasz Andree
Profiles

Tomasz Andree

Umysł humanistyczny, który skończył politechnikę, a oprócz tego odwiedził jeszcze dwie uczelnie i kilka różnych wydziałów. Po wszystkim postanowił nie pracować w zawodzie i założył firmę organizującą koncerty. Prowadzi także sklep internetowy, wydawnictwo muzyczne i agencję marketingową. W Fundacji Odzyskani jest mentorem Programu Mentoringowego WINGS.

Katarzyna Kasprzak-Kurek
Profiles

Katarzyna Kasprzak-Kurek

Absolwentka Wydziału Towaroznawstwa Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Ma za sobą bogatą karierę biznesową w międzynarodowych korporacjach pracując na różnych stanowiskach i rozwijając swoje tak miękkie, jak i twarde kompetencje. W Fundacji Odzyskani jest mentorką Programu Mentoringowego WINGS.

Karolina Bennewitz
Profiles

Karolina Bennewitz

Doradca Rozwoju Osobistego, HR Business Partner, filolog języka francuskiego. Na co dzień towarzyszy ludziom w procesach rozwoju osobistego, zwłaszcza w zakresie rozwoju kompetencji miękkich. Pomaga w komfortowy sposób wychodzić ze strefy komfortu oraz rozwijać biznes.