Tomasz Samołyk
Profiles

Tomasz Samołyk

Youtuber, influencer, twórca materiałów wideo o kulturze, sztuce, Kościele i sprawach społecznych. Od niedawna kieruje się prostą zasadą: „Potrzeba, by On wzrastał, a ja się umniejszał” (J 3, 30).

Michał Król
Profiles

Michał Król

Kompozytor, wokalista, producent, lider uwielbienia.
Od kilkunastu lat zaangażowany w budowanie Kościoła w Polsce przez usługiwanie, pisanie piosenek, prowadzenie uwielbienia w lokalnych zborach i na konferencjach.

Monika i Marcin Gomułkowie
Profiles

Monika i Marcin Gomułkowie

Autorzy projektu internetowego „Początek wieczności” – jednego z najbardziej rozpoznawalnych obecnie w sieci, w którym to poruszają zarówno kwestie związane z pracą zawodową jak i te dotyczące małżeństwa, rodziny i wychowywania dzieci. Prowadzą liczne spotkania ewangelizacyjne i rekolekcyjne. 

Monika i Marcin Gajdowie
Profiles

Monika i Marcin Gajdowie

Spełnione małżeństwo, rodzice czwórki dzieci; terapeuci i rekolekcjoniści. Na co dzień mieszkają w Bolechowie na Pomorzu Zachodnim,  skąd co jakiś czas wyruszają w Polskę, by prowadzić liczne wykłady, konferencje i rekolekcje. Swoim doświadczeniem zawodowym dzielą się między innymi poprzez liczne publikacje. Do tej pory ukazały się m. in.: „Rodzice w akcji’, „Rozwój. Jak współpracować z łaską?” oraz „Świątynia. Wprowadzenie do kontemplacji” oraz „Rodzice nastolatków w akcji’.

Ewelina Chełstowska
Profiles

Ewelina Chełstowska

Twórczyni społeczności kobiet Urzekająca.pl. Autorka książki "Masterclass kobiecości".

Małgorzata Dąbrowska
Profiles

Małgorzata Dąbrowska

Coach chrześcijański, trenerka mentalna, przedsiębiorczyni. Wspiera kobiety w zmianie w biznesie i życiu osobistym. Twórczyni społeczności #BoskiBiznes. Prezes Fundacji Boskie Skrzydła. 

o. Dariusz Piórkowski SJ
Profiles

o. Dariusz Piórkowski SJ

Jezuita, duszpasterz, kierownik duchowy i rekolekcjonista. Autor publikacji poświęconych duchowości, rozwojowi osobistemu i Biblii, m.in. „O duchowości z krwi i kości”, „Książeczka o miłosierdziu”, „Spodziewaj się Dobra” i „Nie musisz być doskonały”. Publikuje w „Życiu Duchowym”, „W Drodze” i na portalu DEON.pl.

o. Wojciech Jędrzejewski OP
Profiles

o. Wojciech Jędrzejewski OP

Dominikanin, kaznodzieja, rekolekcjonista, coach, absolwent kursu Chrześcijańskiej Terapii Integratywnej. Współtworzy Dominikański Ośrodek Kaznodziejski. Były katecheta, duszpasterz młodzieży i studentów.

Dominik Dubiel SJ
Profiles

Dominik Dubiel SJ

Jezuita, diakon, muzyk. Absolwent filozofii na jezuickiej Akademii Ignatianum, Edukacji artystycznej na Akademii Muzycznej w Krakowie i teologii na Papieskim Uniwersytecie Gregoriańskim w Rzymie. Obecnie mieszka i pracuje w Krakowie.

Krzysztof i Ula Głowaccy
Profiles

Krzysztof i Ula Głowaccy

Małżeństwo, rodzice trójki dzieci. Psycholodzy i psychoterapeuci, twórcy profilu "Szczęśliwi razem". Wspierają osoby w budowaniu relacji z samymi sobą,  z partnerami, czy partnerkami, z dziećmi. Mówią o psychologii w związkach, rodzicielstwie i rozwoju. Merytorycznie, życiowo i praktycznie.

  • 1
  • 2