Mega warsztaty finansowe dla młodych!

„Sekrety pełnej sakiewki” to warsztaty z zarządzania finansami, oszczędzania i inwestowania połączona z ćwiczeniami i zadaniami domowymi dla młodych. A to wszystko oparte o wartości chrześcijańskie.

Edukacja Finansowa CROWN to działalność edukacyjna skierowana do każdego, prowadzona w oparciu o chrześcijańskie wartości, mająca na celu pomoc w zarządzaniu finansami. Obejmuje ona edukację w zakresie wychodzenia z długów, kształtowania nawyków w planowaniu wydatków i podejściu do budżetu rodzinnego, jak również do oszczędzania i wydawania pieniędzy.

Warsztaty obejmują 3 dwugodzinne spotkania, które stanowią całość. Warto byś na wszystkich.

UCZESTNICY: Młodzi od 15-24 r.ż.
KOSZT: 0zł
ZAPISY przez formularz: https://forms.gle/qYZF71KZditTYmdX9

Kiedy? we wtorki 17.09, 1.10, 15.10, w godzinach od 17.00 do 19.00

Gdzie? miejsce warsztatów podamy wkrótce

Prowadzący

Wojciech Nowicki – Zaangażowany w Edukację Finansową Crown niemal od początku jej istnienia w Polsce, w 2009 ukończył kurs liderów Crown, a w maju 2010 uzyskał certyfikat mówcy a od 2018 roku pełni rolę prezesa Fundacji Crown. Współautor książki Uzdrowienie finansów, jak z Bożą pomocą wyjść z długów. Członek Wspólnoty Genezaret. Zaangażowany w Radzie Ekonomicznej Parafii pw. Wszystkich Świętych w Tarnowie Podgórnym. Zawodowo jest trenerem biznesu – wspiera liderów w podnoszeniu efektywności własnej i podwładnych, pomaga w rozwoju zaangażowania i odpowiedzialności ludzi na wszystkich szczeblach organizacji. Konsultant Kompasu Kariery. Członek Zarządu Tarnowskiego Stowarzyszenia Przedsiębiorców.