Ładowanie Projekty

« Wszystkie Projekty

  • To wydarzenie minęło.

Webinar: Na swoim czy na etacie?

16 grudnia 2020 - 18:00 - 19:30 CET

O wadach i zaletach dwóch ścieżek kariery: prowadzeniu swojego własnego biznesu i pracy na etacie. Spotkanie z przedsiębiorcą Szymonem Friske.

Czego się nauczysz?

  • Jakie są szanse i zagrożenia związane z prowadzeniem własnej firmy?
  • Który typ zarobkowania da mi większą satysfakcję i wyższe zarobki?
  • Jakie profity wiążą się z pracą na etacie?
  • Kto lepiej odnajdzie się w ekscytującym, ale także pełnym ryzyka środowisku przedsiębiorczości, a dla kogo lepszą drogą zawodową jest specjalizacja i praca w instytucji państwowej lub w czyjejś prywatnej firmie?

Kiedy?

W środę 16 grudnia w godzinach od 18.00 do 19.30.

Webinary będą odbywać się za pośrednictwem aplikacji ZOOM. Udział w spotkaniach jest całkowicie darmowy. Więcej informacji o technicznej stronie spotkań uczestnicy otrzymają już po dołączeniu do grupy.

Webinar to rodzaj internetowego seminarium, którego uczestnicy oraz prowadzący maja możliwość komunikować się ze sobą.

Zapisy

Webinar przeznaczony jest dla młodzieży w wieku licealnym i studenckim. Żeby dołączyć do grupy  uzupełnij formularz. Zapisy trwają do 14 grudnia.

Prowadzący

Szymon Frieske – przedsiębiorca z 15-letnim doświadczeniem. Prowadzący 7 spółek z branży reklamowej, poligraficznej, tekstyliów oraz e-commerce, które zatrudniają ponad 80 pracowników.

Spotkanie odbywa się w ramach cyklu Ludzie z pasją

Ludzie z pasja to cykl spotkań z osobami, które kochają swoją pracę i chcą podzielić się swoim doświadczeniem. Ludźmi twórczymi, którzy  podróżują, fotografują, prowadzą własne biznesy, robią kariery naukowe, pomagają innym, ratują świat i swoim życiem pokazują, że to co błąka się i kłębi w mglistej sferze marzeń, może otrzymać jak najbardziej realne kształty.

Szczegóły

Data:
16 grudnia 2020
Godzina:
18:00 - 19:30 CET
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , ,