Ładowanie Projekty

« Wszystkie Projekty

  • To wydarzenie minęło.

Szkoła Młodego Lidera

11 stycznia 2020 - 09:00 - 17:00 CET

200zł

Szkoła Młodego Lidera to cykl spotkań skupiających się na rozwijaniu kompetencji osobistych i liderskich. Jest ona kontynuacją Szkoły Animatora Młodzieży – nie trzeba jednak ukończyć SAM-u, aby dołączyć do naszej grupy.

Plan spotkań

11.01 – „Kim jestem”? – poznaj swój potencjał, osobowość, predyspozycje i talenty.

15.02 –  „Ty i ja”, czyli o sztuce budowanie dobrych i zdrowych relacji we wspólnocie i nie tylko.

14.03 – „ABC Wystąpień publicznych”, czyli o sztuce przemawiania, walce z tremą i budowaniu argumentów w rozmowach dotyczących wiary.

18.04 – „Ja jako lider” – o zarządzaniu sobą, kompetencjach lidera, asertywności cz. 1

9.05 – „Ja jako lider” cz. 2

20.06 – Kreatywność w ewangelizacji, czyli o tym jak wyjść ze starych schematów i dać się poprowadzić Duchowi Świętemu.

Prowadzący warsztaty

Magdalena Zarębczan – pedagog, pracownik socjalny, socjoterapeuta, lider. Posiada 10 letnie doświadczenie w pracy jako wychowawca-socjoterapeuta. Specjalistka od sytuacji trudnych. Przez ponad 4 lata była głównym liderem wspólnoty Przymierze Miłosierdzia w Poznaniu.

Joanna Mazur – Prezes i założyciel Fundacji Odzyskani. Żona, dziennikarka „Przewodnika Katolickiego”, trener, koordynator projektów, ewangelizatorka i blogerka. Przez ponad 2 lata pełniła funkcję koordynatora we wspólnocie Przymierze Miłosierdzia. Marzy o tym, aby więcej „być” niż „robić”. Jej największą pasją jest budowanie relacji z Bogiem i… pianino.

Jan Piosik – działacz społeczny, prezes fundacji „Projekty Edukacyjne”, zajmującej się edukacją obywatelską, propagowaniem kultury dialogu i wysokich standardów debaty publicznej. W latach 2010-2014 odpowiadał za ofertę edukacyjną dla szkół Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM, współpracując z 80 szkołami. Jest propagatorem metody debaty oksfordzkiej i twórcą Mistrzostw Polski Debat Oksfordzkich.

Wojciech Nowicki – Zaangażowany w Edukację Finansową Crown niemal od początku jej istnienia w Polsce, od 2018 roku pełni rolę prezesa Fundacji Crown. Współautor książki Uzdrowienie finansów, jak z Bożą pomocą wyjść z długów. Członek Wspólnoty Genezaret. Zaangażowany w Radzie Ekonomicznej Parafii pw. Wszystkich Świętych w Tarnowie Podgórnym. Zawodowo jest trenerem biznesu – wspiera liderów w podnoszeniu efektywności własnej i podwładnych, pomaga w rozwoju zaangażowania i odpowiedzialności ludzi na wszystkich szczeblach organizacji. Konsultant Kompasu Kariery. Członek Zarządu Tarnowskiego Stowarzyszenia Przedsiębiorców.

Koszty uczestnictwa

Całkowity koszt zajęć to 200 zł. Zawiera on wyżywienie podczas przerw i obiad, a także materiały warsztatowe.

Zapisy

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 15 listopada. Zapisy prowadzone są przez – formularz

Szkoła Młodego Lidera - Fundacja Odzyskani - plakat

Szczegóły

Data:
11 stycznia 2020
Godzina:
09:00 - 17:00 CET
Koszt:
200zł
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Miejsce wydarzenia

Salka parafialna przy kościele p.w. Matki Boskiej Bolesnej
Głogowska 97
Poznań, Polska
+ Google Map