Ładowanie Projekty

« Wszystkie Projekty

  • To wydarzenie minęło.

ZAPISY ZAMKNIĘTE Szkoła Młodego Lidera 2.0 dla studentów

9 października 2021 - 17:30 - 12 lutego 2022 - 19:30 CEST

300zł

Szkoła Młodego Lidera to cykl spotkań skupiających się na rozwijaniu kompetencji osobistych i liderskich. Jest adresowana do młodych liderów wspólnot i organizacji katolickich. Podczas praktycznych warsztatów w małej grupie poznasz lepiej siebie, nauczysz się efektywnie komunikować i wykorzystywać techniki zarządzania w codziennym życiu.

Plan SML 2.0.

  1. 9.10 Kim jestem? Osobowość, talenty, wartości – Asia Mazur
  2. 20.11 Efektywna komunikacja – Krzysztof Głowacki
  3. 11.12 Kompetencje lidera
  4. 15.01 Zarządzanie projektami – Michał Miśkiewicz
  5. 12.02 Wystąpienia publiczne – Kasia Ciupa

Zastrzegamy sobie prawo do modyfikacji programu.

Termin

Warsztaty składają się z 5 spotkań tematycznych. Odbywają się one raz w miesiącu, w soboty w godz. 10.00-17.00.

Miejsce

Warsztaty będą miały formę stacjonarną i  zostaną przeprowadzone w reżimie sanitarnym w Łączniku przy ul. Łąkowej 4b/7 w Poznaniu. W razie zaostrzenia obostrzeń zastrzegamy sobie prawo do przeprowadzenia zajęć online lub przeniesienia ich na inny termin.

Prowadzący warsztaty

Katarzyna Ciupa – edukator, doradca zawodowy, przedsiębiorca. W Fundacji Odzyskani prowadzi indywidualne konsultacje z doradztwa zawodowego, a także warsztaty z zarządzania finansami oraz wystąpień publicznych.

Joanna Mazur – trener kompetencji miękkich IES, certyfikowany trener Kompasu kariery, dziennikarka i mentor. Prezes i założyciel Fundacji Odzyskani oraz firmy DeeperLife. Prowadzi warsztaty z komunikacji, kompetencji liderskich, dopasowania zawodowego, a także dotyczące rozwoju pasji i talentów. Jej pasją jest towarzyszenie młodym ludziom w rozwoju i pomaganie im w odnalezieniu drogi życiowej.

Krzysztof Głowacki –  z wykształcenia psycholog i teolog, pracuje jako trener i coach wspierając w budowaniu dobrych relacji oraz w lepszej komunikacji zarówno w relacjach osobistych jak i zawodowych. Skupia się przede wszystkim na nauce lepszego słuchania.

Michał Miśkiewicz – kierownik projektu, Scrum Master, lider zespołów, pasjonat zarządzania i efektywności. Z wykształcenia konstruktor mechanik, z wyboru – menedżer, aktualnie związany z branżą IT i farmaceutyczną.

 

Koszty uczestnictwa

Cykl szkoleń ma wartość rynkową w wysokości kilku tysięcy złotych. Dzięki darczyńcom Fundacji Odzyskani oraz uczynności prowadzących, koszt realizacji Szkoły może być pokryty ze środków wewnętrznych.

Do wzięcia udziału wymagamy jednak wpłaty w symbolicznej wysokości 300,00 zł (lub większej). Całość tej kwoty zostanie przekazana na SpoTYkalnię – darmową poradnię psychologiczną dla młodzieży prowadzoną przez Fundację Odzyskani.

Prosimy o płatność za warsztaty na konto:
Fundacja Odzyskani
os. Zamoyskiego 6/7
62-020 Zalasewo
90 1140 2004 0000 3302 7872 1403
Tytułem: Imię i nazwisko_Szkoła Młodego Lidera 2.0

 

Koronazasady

Warsztaty odbywają się w reżimie sanitarnym.  W razie zaostrzenia obostrzeń zastrzegamy sobie prawo do przeprowadzenia zajęć online lub przeniesienia ich na inny termin.

Zapisy

Warsztaty przeznaczone są dla studentów pełniących aktualnie funkcję lidera we wspólnotach katolickich.

https://szkolamlodegolidera.pl/

Szczegóły

Początek:
9 października 2021 - 17:30 CEST
Koniec:
12 lutego 2022 - 19:30 CEST
Koszt:
300zł
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Miejsce wydarzenia

Łącznik
ul. Łąkowa 4b/7
Poznań,