Ładowanie Projekty

« Wszystkie Projekty

  • To wydarzenie minęło.

Jak spełniać swoje marzenia? Wakacyjne warsztaty dobrych nawyków

27 czerwca - 10:30 - 28 czerwca - 17:30 CEST

Bezpłatnie

Warsztaty „Jak spełniać swoje marzenia” są skierowane do młodych, którzy lubią się rozwijać oraz dążyć do realizacji celów i marzeń. Dzięki nauce 7 nawyków skutecznego działania oraz wsparciu grupy, nauczysz się przekładać swoje marzenia na konkretne działania i planować życiowe cele.

Czego się nauczysz?

  • jak zarządzać sobą w czasie,
  • co to jest strategia wygrana-wygrana,
  • dlaczego warto ostrzyć swoją piłę,
  • jakie są nawyki skutecznego działania,
  • jak dobrze stawiać w życiu priorytety i cele,
  • w jaki sposób motywować się do robienia rzeczy dobrych,
  • jak lepiej rozumieć innych.

Termin

Warsztaty trwają dwa dni w godz. 10.30-17.30. Dwa terminy warsztatów do wyboru:
1. 27, 28 czerwca
2. 18, 19 lipca

Miejsce

Warsztaty będą miały formę stacjonarną i  zostaną przeprowadzone w reżimie sanitarnym w Łączniku przy ul. Łąkowej 4b/7 w Poznaniu. W razie zaostrzenia obostrzeń zastrzegamy sobie prawo do przeprowadzenia zajęć online lub przeniesienia ich na inny termin.

Prowadzący warsztaty

Joanna Mazur – trener, coach, mentor, certyfikowany trener Kompasu kariery. Prezes i założyciel Fundacji Odzyskani oraz firmy DeeperLife. Prowadzi warsztaty z komunikacji, kompetencji liderskich, dopasowania zawodowego, a także dotyczące rozwoju pasji i talentów. Jej pasją jest towarzyszenie młodym ludziom w rozwoju i pomaganie im w odnalezieniu drogi życiowej.

Koszty uczestnictwa

Koszt: 0 zł

Warsztaty sfinansowane z Funduszu Sprawiedliwości.

Koronazasady

Warsztaty odbywają się w reżimie sanitarnym.  W razie zaostrzenia obostrzeń zastrzegamy sobie prawo do przeprowadzenia zajęć online lub przeniesienia ich na inny termin.

Zapisy

Warsztaty przeznaczone są dla młodych w wieku 14-24 lat.
Zapisy zbierane są za pomocą formularza. 

Małgorzata Orlińska

Małgorzata Orlińska

Mentor

Absolwentka SUM Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od wielu lat zatrudniona w administracji publicznej na stanowiskach koordynacyjnych i kierowniczych. Z pasją zaangażowana w rozwój osobisty oraz zawodowy. Wspiera szereg organizacji dobroczynnych i charytatywnych. Widzi w innych potencjał i pomaga im go rozwijać. Szczęśliwa mama dwójki wspaniałych młodych ludzi. W Fundacji Odzyskani jest mentorem Programu Mentoringowego WINGS.

Iwona Pietrala

Iwona Pietrala

Mentor

Wokalistka, autorka tekstów, a przede wszystkim -„córka Króla”! Autorka znanego utworu „Oblubienica”, który zaśpiewała u boku rapera Heresa w 2018 roku, oraz "Niezwyciężony", nagranego razem z raperem Tau. Po spotkaniu z Jezusem w 2013, dzieli się swoim świadectwem nawrócenia, a także życia wiarą na codzień. Zagrała wiele koncertów z zespołem w Londynie, gdzie mieszkała przez ostatnie lata, oraz w Polsce. W Fundacji Odzyskani jest mentorem Programu Mentoringowego WINGS. 

ks. Andrzej Muńko

ks. Andrzej Muńko

Mentor

Wikariusz w parafii Matki Odkupiciela na Piątkowie, katecheta w dwóch poznańskich liceach, prowadzi wraz z przyjaciółmi kanał na You Tubie - TNS (Trójca Niekoniecznie Święta). Współpracuje z Domem Medialnym Święty Wojciech i Edycją Świętego Pawła, gdzie odpowiedzialny jest za materiały dla dzieci. W Fundacji Odzyskani jest mentorem Programu Mentoringowego WINGS dla młodych liderów.

Monika Samolej

Monika Samolej

Mentor

Fizjoterapeutka, wieloletnia tancerka ludowa, trenerka medyczna kochająca ludzi i świat. Prowadzi własną działalność gospodarczą. Interesuje się połączeniem psychiki z ciałem i duchem. W Fundacji Odzyskani jest mentorem Programu Mentoringowego WINGS. 

Szczegóły

Początek:
27 czerwca - 10:30 CEST
Koniec:
28 czerwca - 17:30 CEST
Koszt:
Bezpłatnie
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce wydarzenia

Łącznik
ul. Łąkowa 4b/7
Poznań,