Ładowanie Projekty

« Wszystkie Projekty

  • To wydarzenie minęło.

zGrani – grupa psychodramy

10 lutego 2022 - 18:30 - 23 czerwca 2022 - 20:00 CET

Bezpłatnie

„zGrani” to grupa, która dzięki narzędziu psychodramy poszerza spojrzenie na tematy psychologiczne Będzie to czas improwizacji i współdziałania w grupie, aby poczuć emocje, nazwać myśli i zobaczyć siebie w innej roli. Psychodrama jest metodą, dzięki której człowiek ma szansę doświadczyć różnorodności stanów, sposobów bycia i uzyskać nową świadomość siebie, innych i świata. Ponieważ wszystko to odbywa się w działaniu, dochodzi do uruchomienia energii i spontaniczności.

Jakie zdobędziesz umiejętności?

  • współpracy w grupie,
  • improwizacji indywidualnej i w grupie angażującej gest, mowę, myśli i uczucia,
  • radzenia sobie z ekspozycją społeczną,
  • kreatywności i spontaniczności,
  • opowiadania historii,
  • nazywania emocji, stanów, myśli przeżyć w roli.

Termin

Zajęcia będą odbywały się co 2 tygodnie w czwartki od godz. 18.30-20.00 od 10.02.

Miejsce

Warsztaty będą miały formę stacjonarną i  zostaną przeprowadzone w reżimie sanitarnym w Łączniku przy ul. Łąkowej 4b/7 w Poznaniu. W razie zaostrzenia obostrzeń zastrzegamy sobie prawo do przeprowadzenia zajęć online lub przeniesienia ich na inny termin.

Prowadzący warsztaty

Paweł Nyga – Praktyk dramy, psychodramatysta z certyfikatem asystenta psychodramy wg. Jacoba Moreno Polskiego Instytutu Psychodramy, zastępca kierownika Środowiskowego Domu Samopomocy Zielone Centrum, terapeuta środowiskowy pracujący na co dzień metodą dramy, arteterapeuta, członek Stowarzyszenia Zrozumieć i Pomóc, które pomaga osobom doświadczającym kryzysu psychicznego, współprowadzi „Teatr pod fontanną” w ramach projektu performatywnego Teatr Powszechny w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, aktor, reżyser, Prezes Chrześcijańskiego Stowarzyszenia Kultury i Ewangelizacji DROGA, wraz z grupą przyjaciół od kilkunastu lat odpowiedzialny za „Teatr Droga im. Jana Pawła II,. Prywatnie mąż Krystyny i tata Piotrka.

Koszty uczestnictwa

Za darmo

 

Koronazasady

Warsztaty odbywają się w reżimie sanitarnym.  W razie zaostrzenia obostrzeń zastrzegamy sobie prawo do przeprowadzenia zajęć online lub przeniesienia ich na inny termin.

Zapisy

Warsztaty przeznaczone są dla młodych w wieku 16-24 lat.
Zapisy pod adresem: kontakt@odzyskani.pl

Szczegóły

Początek:
10 lutego 2022 - 18:30 CET
Koniec:
23 czerwca 2022 - 20:00 CET
Koszt:
Bezpłatnie
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Miejsce wydarzenia

Łącznik
ul. Łąkowa 4b/7
Poznań,