Ładowanie Projekty

« Wszystkie Projekty

  • To wydarzenie minęło.

Bliżej – warsztaty o tym, jak świadomie przeżywać swój związek

25 marca 2023 - 10:00 - 16:00 CET

150zł

Gratka dla pasjonatów mody! Wcielisz się w projektanta i przygotujesz rysunki wybranych części garderoby, czerpiąc  inspiracje z otaczającego nas świata. To świetne zajęcia dla tych, którzy zastanawiają się nad pracą w branży modowej. Warsztat to sześciogodzinne spotkanie nakierowane na zdobywanie wiedzy i umiejętności pomagających w świadomym przeżywaniu swojego związku. Podczas spotkania poruszymy m.in. takie tematy jak: nasze motywacje dot. wchodzenia w związki, miejsce związku w naszym życiu, wpływ wartości na przeżywanie związku, stawianie i bronienie swoich granic (oraz respektowanie granic partnera/ki), czy też rola wzajemnych oczekiwań. W trakcie warsztatu będziemy pracować zarówno indywidualnie, jak i grupowo – doświadczając, przyglądając się sobie i dyskutując.

Termin

Warsztaty odbywają się w sobotę w 25 marca od 10.00 do 16.00.

Miejsce

Warsztaty będą miały formę stacjonarną i  zostaną przeprowadzone w reżimie sanitarnym w Łączniku przy ul. Łąkowej 4b/7 w Poznaniu.

Prowadzący warsztaty

Dr Kamil Janowicz jest psychologiem i pracownikiem naukowym na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu, gdzie prowadzi swoje badania oraz zajęcia dla studentów. Jest certyfikowanym tutorem akademickim. Naukowo zajmuje się zagadnieniami związanymi z psychologią rodziny, psychologią rozwoju człowieka i psychologią narracyjną a szczególnymi obszarami jego zainteresowania jest rozwój tożsamości u młodych ludzi oraz przygotowanie się do rodzicielstwa. Jest autorem kilkunastu publikacji naukowych oraz wystąpień na licznych konferencjach, także międzynarodowych. Doświadczenie zawodowe zdobywał prowadząc m.in. warsztaty i spotkania psychoedukacyjne dla rodziców i młodzieży.
Karolina Janowicz jest anglistką, korepetytorką, certyfikowaną tutorką i artystką rękodzieła (haft płaski). W swojej pracy wychowawczej i edukacyjnej skupia się na indywidualnym podejściu do drugiej osoby i pracy na jej zasobach.
Karolina i Kamil są małżonkami z prawie pięcioletnim stażem i rodzicami dwuletniego Franka. Wspólnie prowadzili warsztaty dla narzeczonych oraz bloga „Dom na Skale” poświęconego relacjom i małżeństwu.

Koszty uczestnictwa

Koszt udziału w warsztatach wynosi 150 zł (poczęstunek, obiad, materiały warsztatowe)

Prosimy o płatność za warsztaty na konto:
Fundacja Odzyskani
90 1140 2004 0000 3302 7872 1403
Tytułem: Imię i nazwisko, Warsztaty bliżej

Zapisy

Warsztaty przeznaczone są dla młodych w wieku 18-26 lat.  Zapisy prowadzone są przez  formularz. Trwają do 8 lipca.

Szczegóły

Data:
25 marca 2023
Godzina:
10:00 - 16:00 CET
Koszt:
150zł
Wydarzenie Tagi:
, ,

Miejsce wydarzenia

Łącznik
ul. Łąkowa 4b/7
Poznań,