Ładowanie Projekty

« Wszystkie Projekty

  • To wydarzenie minęło.

Webinar: Praca jutra i jak się do niej przygotować?

7 kwietnia 2021 - 17:00 - 18:30 CEST

Badania mówią, że w ciągu najbliższych 20-25 lat ponad połowa istniejących dziś profesji zniknie na skutek zmian technologicznych, a nawet 65% dzieci zaczynających naukę będzie pracować w zawodach, które jeszcze nie istnieją. Wiele obecnych zawodów zastąpi praca sztucznej inteligencji. Jak w bliskiej przyszłości będziemy pracować? I jak już DZISIAJ zacząć się do niej przygotowywać?

Czego się nauczysz?

  •  jakie są zawody przyszłości?
  • które kompetencje będę Ci potrzebne w pracy za 10-15 lat?
  • co zrobić, żeby być gotowym na nadchodzące zmiany?

Kiedy?

W sobotę 24 kwietnia w godzinach 17.00-18.30. Spotkanie ma formę webinaru.

Webinary będą odbywać się za pośrednictwem aplikacji ZOOM. Udział w spotkaniach jest całkowicie darmowy. Więcej informacji o technicznej stronie spotkań uczestnicy otrzymają już po dołączeniu do grupy.

Webinar to rodzaj internetowego seminarium, którego uczestnicy oraz prowadzący maja możliwość komunikować się ze sobą.

Zapisy

Webinar przeznaczony jest dla młodzieży w wieku licealnym i studenckim. Żeby dołączyć do grupy  uzupełnij formularz. Zapisy trwają do 5 kwietnia.

Prowadząca

Joanna Mazur – certyfikowany trener Kompasu kariery, coach kariery, trener kompetencji miękkich z certyfikatem IES. Prowadzi warsztaty z umiejętności liderskich, dopasowania zawodowego, komunikacji oraz warsztaty dziennikarskie. Prezes i mentor w Fundacji Odzyskani. Jej pasją jest pomaganie młodym ludziom w odnajdywaniu ich drogi życiowej.

Szczegóły

Data:
7 kwietnia 2021
Godzina:
17:00 - 18:30 CEST
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, ,