Ładowanie Projekty
15
październik
wtorek

Sekrety pełnej sakiewki cz. 3

15 października 2019 - 17:00 - 19:00 CEST
  • To wydarzenie minęło.

„Sekrety pełnej sakiewki” to warsztaty z zarządzania finansami, oszczędzania i inwestowania połączona z ćwiczeniami i zadaniami domowymi dla młodych. A to wszystko oparte o wartości chrześcijańskie.

Edukacja Finansowa CROWN to działalność edukacyjna skierowana do każdego, prowadzona w oparciu o chrześcijańskie wartości, mająca na celu pomoc w zarządzaniu finansami. Obejmuje ona edukację w zakresie wychodzenia z długów, kształtowania nawyków w planowaniu wydatków i podejściu do budżetu rodzinnego, jak również do oszczędzania i wydawania pieniędzy.

Warsztaty obejmują 3 dwugodzinne spotkania, które stanowią całość. Warto byś na wszystkich 🙂

DATY: 17.09, 1.10, 15.10, od godz. 17.00-19.00

UCZESTNICY: Młodzi od 15-24 r.ż.
KOSZT: 0zł
MIEJSCE: podamy wkrótce
ZAPISY przez formularz: https://forms.gle/qYZF71KZditTYmdX9

PROWADZĄCY: Wojciech Nowicki – Zaangażowany w Edukację Finansową Crown niemal od początku jej istnienia w Polsce, w 2009 ukończył kurs liderów Crown, a w maju 2010 uzyskał certyfikat mówcy a od 2018 roku pełni rolę prezesa Fundacji Crown. Współautor książki Uzdrowienie finansów, jak z Bożą pomocą wyjść z długów. Członek Wspólnoty Genezaret. Zaangażowany w Radzie Ekonomicznej Parafii pw. Wszystkich Świętych w Tarnowie Podgórnym. Zawodowo jest trenerem biznesu – wspiera liderów w podnoszeniu efektywności własnej i podwładnych, pomaga w rozwoju zaangażowania i odpowiedzialności ludzi na wszystkich szczeblach organizacji. Konsultant Kompasu Kariery. Członek Zarządu Tarnowskiego Stowarzyszenia Przedsiębiorców.

Szczegóły
Date: 15 października 2019
Time: 17:00 - 19:00
Wydarzenie Categorywarsztaty
Wydarzenie Tags:
Miejsce
Nazwa: Centrum Bukowska
Adres: ul. Bukowska 27/29
Poznań, Polska

+ Google Map
Organizator
Nazwa: Fundacja Odzyskani
Email:
Website: odzyskani.pl