Ładowanie Projekty

« Wszystkie Projekty

  • To wydarzenie minęło.

Sekrety pełnej sakiewki cz. 3

15 października 2019 - 17:00 - 19:00 CEST

„Sekrety pełnej sakiewki” to warsztaty z zarządzania finansami, oszczędzania i inwestowania połączona z ćwiczeniami i zadaniami domowymi dla młodych. A to wszystko oparte o wartości chrześcijańskie.

Edukacja Finansowa CROWN to działalność edukacyjna skierowana do każdego, prowadzona w oparciu o chrześcijańskie wartości, mająca na celu pomoc w zarządzaniu finansami. Obejmuje ona edukację w zakresie wychodzenia z długów, kształtowania nawyków w planowaniu wydatków i podejściu do budżetu rodzinnego, jak również do oszczędzania i wydawania pieniędzy.

Warsztaty obejmują 3 dwugodzinne spotkania, które stanowią całość. Warto byś na wszystkich 🙂

DATY: 17.09, 1.10, 15.10, od godz. 17.00-19.00

UCZESTNICY: Młodzi od 15-24 r.ż.
KOSZT: 0zł
MIEJSCE: podamy wkrótce
ZAPISY przez formularz: https://forms.gle/qYZF71KZditTYmdX9

PROWADZĄCY: Wojciech Nowicki – Zaangażowany w Edukację Finansową Crown niemal od początku jej istnienia w Polsce, w 2009 ukończył kurs liderów Crown, a w maju 2010 uzyskał certyfikat mówcy a od 2018 roku pełni rolę prezesa Fundacji Crown. Współautor książki Uzdrowienie finansów, jak z Bożą pomocą wyjść z długów. Członek Wspólnoty Genezaret. Zaangażowany w Radzie Ekonomicznej Parafii pw. Wszystkich Świętych w Tarnowie Podgórnym. Zawodowo jest trenerem biznesu – wspiera liderów w podnoszeniu efektywności własnej i podwładnych, pomaga w rozwoju zaangażowania i odpowiedzialności ludzi na wszystkich szczeblach organizacji. Konsultant Kompasu Kariery. Członek Zarządu Tarnowskiego Stowarzyszenia Przedsiębiorców.

Szczegóły

Data:
15 października 2019
Godzina:
17:00 - 19:00 CEST
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:

Organizator

Fundacja Odzyskani
Adres e-mail:
kontakt@odzyskani.pl
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Centrum Bukowska
ul. Bukowska 27/29
Poznań, Polska
+ Google Map