Ładowanie Projekty

« Wszystkie Projekty

  • To wydarzenie minęło.

Muzyczna przestrzeń – głos i rytm

3 lutego 2022 - 17:30 - 30 czerwca 2022 - 19:30 CET

390zł

Warsztaty „Muzyczna przestrzeń” są przeznaczone dla młodych, którzy kochają muzykę i chcą rozwijać swój głos, ale także słuch. Są one oparte o Teorię umuzykalnienia Edwina Gordona oraz metodę Rytmiki Emile’a Jaques-Dalcroze’a, dla których punktem wyjścia jest doświadczenie, prowadzące do zrozumienia muzyki i procesów w niej zachodzących. Założeniem jest, by wychodząc od praktyki poznać i zrozumieć teorię. Zajęcia są rownież zaproszeniem do odkrycia przestrzeni i brzmienia własnego głosu jako indywidualnego narzędzia ekspresji i wyrazu. 

 

Czego się nauczysz?

  • praktycznej realizacji zjawisk zachodzących w muzyce,
  • twórczego współdziałania w realizacji ćwiczeń i utworów wokalno-rytmicznych,
  • umiejetność w zakresie prawidłowego wydobycia dźwięku, emisji głosu,
  • swobodnego wyrazu przez improwizację.

Termin

Warsztaty odbywają się raz w tygodniu, w czwartki w godz. 16.15-17.15 od 3 lutego. 

Miejsce

Warsztaty będą miały formę stacjonarną i  zostaną przeprowadzone w reżimie sanitarnym w Łączniku przy ul. Łąkowej 4b/7 w Poznaniu. W razie zaostrzenia obostrzeń zastrzegamy sobie prawo do przeniesienia ich na inny termin.

Prowadzący warsztaty

Natalia Wensierska – Absolwentka poznańskiej Akademii Muzycznej (specjalności: Rytmika oraz Muzyka Kościelna). Od kilku lat pracuje z dziećmi i młodzieżą dając wsparcie w rozwoju talentów. Prowadzi zajęcia muzyczne, w oparciu o zasadę integracji aktywności – słuch, głos, ruch, zajęcia wokalne oraz zajęcia taneczno-ruchowe. W ubiegłym roku ukończyła kurs instruktora tańca Worship Style, w ramach którego współprowadziła warsztaty taneczne dla kobiet. Obecnie realizuje Roczny Kurs umuzykalnienia według Teorii Edwina Gordona, gdzie ma szansę nabycia nowych doświadczeń i umiejętności w zakresie rozumienia i wprowadzania w świat muzyki. Żyje według zasady: rozwijaj się, by dać rozwój innym

 

 

 

Koszty uczestnictwa

Koszt: 390 zł

Prosimy o płatność za warsztaty na konto:
Fundacja Odzyskani
os. Zamoyskiego 6/7
62-020 Zalasewo
90 1140 2004 0000 3302 7872 1403
Tytułem: Imię i nazwisko_Odkryj piękno Twojego ruchu

P.S. Jeżeli zależy Ci na uczestniczeniu w zajęciach, a z powodów finansowych jest to dla Ciebie niemożliwe, odezwij się! Spróbujemy coś zaradzić 🙂

Koronazasady

Warsztaty odbywają się w reżimie sanitarnym.  W razie zaostrzenia obostrzeń zastrzegamy sobie prawo do przeprowadzenia zajęć online lub przeniesienia ich na inny termin.

Zapisy

Warsztaty przeznaczone są dla młodych w wieku 14-24 lat. Zapisy zbierane są za pomocą formularza.

Szczegóły

Początek:
3 lutego 2022 - 17:30 CET
Koniec:
30 czerwca 2022 - 19:30 CET
Koszt:
390zł
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Miejsce wydarzenia

Łącznik
ul. Łąkowa 4b/7
Poznań,