Czas dla Ciebie

Home / Czas dla Ciebie

Rozmowy na ważne tematy (w tym związane z pracą i edukacją), spotkania z ciekawymi ludźmi, luźne popołudnia z planszówkami. Czas dla Ciebie to indywidualne lub grupowe spotkania z naszymi mentorami i prelegentami.

Czas dla Ciebie  to czas spotkania, rozmów na tematy dla Ciebie ważne, a które bliskie są naszym prelegentom. To także czas wspólnej zabawy i relaksu np. przy planszówkach. Grono naszych prelegentów, mentorów czy przyjaciół Fundacji wyznaczyło dyżury i obszary tematyczne, w ramach których chętnie z Tobą spędzą czas. Możesz spotkać się z nimi indywidualnie lub wspólnie ze znajomymi i przyjaciółmi.

Umów się na spotkanie!

Krok 1. Zapoznaj się z listą osób dyżurujących oraz obszarów tematycznych, w których oferują rozmowy. Lista dostępna jest poniżej.

Krok 2. Wybierz osobę, z którą chcesz umówić się na spotkanie.

Krok 3. Wypełnij formularz, klikając w opcję „chcę się zapisać”.

I gotowe!

Spotkania odbywają się w Łączniku przy ul. Łąkowej 4b/7 w Poznaniu.

Nasi prelegenci i ich dyżury

Kliknij na zdjęcie, aby wyświetlić więcej informacji!

Dorota Zdziebkowska

Dorota Zdziebkowska

Mentor

Absolwentka historii sztuki oraz podyplomowych studiów MBA. Początki kariery zawodowej- 3 lata w zachodnich korporacjach. Od 30 lat prowadzi własne firmy rodzinne, na co dzień zaangażowana w prowadzenie firmy Grupa Zachodnia zajmującej się dystrybucją produktów zapachowych do domu w sektorze premium. 

Ewelina Szymańska

Ewelina Szymańska

Pracownik Fundacji

Z wykształcenia socjolog, badaczka z wieloletnim doświadczeniem, w przeszłości koordynatorka badań społecznych, z zamiłowania graficzka.

W Fundacji Odzyskani pracuje jako kierownik projektów, prowadzi warsztaty z zarządzania sobą w czasie w ramach Szkoły Młodego lidera i... parzy kawę .

Karolina Tarnowska

Karolina Tarnowska

Mentor

Absolwentka Politechniki Poznańskiej, inżynier technologii chemicznej a zawodowo planistka produkcji. Od lata udziela się w różnego rodzaju organizacjach pozarządowych, bo jak przyznaję uwielbia pomagać innym. W Fundacji Odzyskani jest mentorem Programu Mentoringowego WINGS.

Maks Marcinowski

Maks Marcinowski

Mentor

Z wykształcenia informatyk, pracujący w PCSS na styku cyberbezpieczeństwa i AI. Wielbiciel sportu, gór, dziedzin łączących kulturę z techniką i nowych doświadczeń. Członek sztabu organizacyjnego jednego z poznańskich wydarzeń religijno-kulturalnych. W Fundacji Odzyskani jest mentorem Programu Mentoringowego WINGS.

Oliwia Krzos

Oliwia Krzos

Pracownik Fundacji

Oliwia Krzos - studentka dialogu i doradztwa społecznego na UAM-ie. Od kilku lat odkrywa ile radości może dawać robienie zdjęć, które mają na celu oddać jak najlepiej to, czym chciałaby się podzielić.

W Fundacji Odzyskani pracuje jako koordynator ds social mediów i administracji. 

Dorota Zdziebkowska 

Dyżur: czwartki 16:30 – 19:00, online

Pomogę porozmawiać i pomóc Ci w:  wyborze dalszej edukacji, poszukiwaniu pracy, sposobach jak się zaprezentować, organizacji swojego czasu, problemach w komunikacji z innymi, wyrabianiu asertywności.

 

 

 

Ewelina Szymańska

Dyżur: środy, w Łączniku

Mogę porozmawiać i pomóc Ci w:  nurtujących Cię trudnościach (na pewno nie mam na nie gotowego rozwiązania, ale możemy poszukać go razem), zarządzaniu sobą w czasie, nauczyć technik radzenia sobie ze stresem, pomóc w przygotowaniu Cv i przygotowaniu się do rozmowy w sprawie praktyk czy pracy oraz podpowiedzieć, jak odnaleźć się na rynku pracy. A ponadto możemy wypić po prostu wspólnie kawę i pogadać o wszystkim i o niczym.

 

 

Karolina Tarnowska

Dyżur: środa 17.00-18.00, w Łączniku

Mogę porozmawiać i pomóc Ci z: przedmiotami takimi jak chemia fizyka i matma (odrabianie zadań, przygotowanie do sprawdzianu) – lub cookowiek innego, na co najdzie ochota; czasami nawet warto posiedzieć i przemilczeć bo tak naprawdę liczy się obecność drugiego człowieka, luźne pogawędki o życiu, relacjach, drodze zawodowej.

 

Maks Marcinowski

Dyżur: wtorek 18.00-20.00, w Łączniku

Mogę porozmawiać i pomóc Ci z: problemami na studiach, kwestiami zawodowymi,  radzeniem sobie ze stresem, odrabianie zadań z różnych przedmiotów (matematyka, polski.).

 

 

 

Oliwia Krzos

Dyżur: środa 17.30-18.30, w Łączniku

Mogę porozmawiać i pomóc Ci z: jak efektywniej się uczyć i co wpływa na sprawniejsze zapamiętywanie, jeśli chcesz wprowadzić jakąś zmianę, ale brakuje Ci wewnętrznej motywacji czy planu, to też możemy nad tym się pochylić , o czymkolwiek, co leży Ci na sercu.

 

Regulamin

  1. Na spotkania obowiązują zapisy maila: kontakt@odzyskani.pl 
  2. Organizator potwierdza możliwość i czas spotkania.
  3. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. 
  4. Czas jednego spotkania to 60 min. 
  5. O nieobecności na umówionym spotkaniu należy poinformować z jednodniowym wyprzedzeniem.