Ładowanie Projekty

« Wszystkie Projekty

  • To wydarzenie minęło.

STYLOVO – warsztaty stylizacji ubioru dla dziewczyn

11 marca - 10:00 - 17:00 CET

120zł

Jeżeli moda jest Twoją pasją to te warsztaty sprawią, że jeszcze bardziej się niż zafascynujesz! Dzięki zajęciom lepiej dobierzesz swój do swojej sylwetki i stworzysz swój w własny styl!

Czego się nauczysz?

Poznasz historię mody, zasadę złotego podziału – czyli jak się zmierzyć miarkę budowlaną. Nauczysz się rozpoznawać rodzaje sylwetek. Jak wykorzystać złudzenie optyczne – czyli jak ładnie zaprezentować swoje mocne strony w sylwetce? Style w stylizacji. Jak ubrać się odpowiednio do okazji i dbać o nasz wizerunek. Jak dobierać kolory, czyli co mówi dany kolor. Style w modzie.

Terminy

Zajęcia odbęda się 11 marca (sobota) w godz. 10.00-17.00.

Zapisy

Przez formularz. 

Miejsce

Warsztaty będą miały formę stacjonarną i  zostaną przeprowadzone w reżimie sanitarnym w Łączniku przy ul. Łąkowej 4b/7 w Poznaniu. W razie zaostrzenia obostrzeń zastrzegamy sobie prawo do przeprowadzenia zajęć online lub przeniesienia ich na inny termin.

Prowadzący warsztaty

Kamila Wróblewska – ukończyła Akademię Stylizacji i Wizażu we Wrocławiu. Uczestniczyła w warsztatach prowadzonych przez stylistę, gdzie poznała i nauczyła się pracy stylisty w praktyce. W swoim życiu zawodowym, osobistym i codziennym wielokrotnie przekonała  się o tym, że dobry wygląd jest bardzo ważny, wzmacnia poczucie wartości, dodaje pewności siebie, ułatwia kontakty z innymi, powoduje, że chcemy wychodzić do ludzi, bawić się, rozwijać, pracować i odnosić sukcesy. Prowadzi autorskie warsztaty stylizacyjne, na których pomaga kobietom na nowo odkrywać swoje piękno i kreować swój wizerunek. Ponadto ukończyła resocjalizację i od wielu lat pracuję z osobami w różnym wieku i z różnych środowisk. Poznała i pracowała z wieloma kobietami, które nigdy w życiu nie pomyślały o sobie, że są piękne. W wolnych chwilach lubi tańczyć, pić kawę z przyjaciółmi, organizować imprezy okolicznościowe, pływać, chodzić po górach. Członek Zarządu Fundacji Akademia Miłości.

Koszty uczestnictwa

Koszt: 120 zł

Prosimy o płatność za warsztaty na konto:
Fundacja Odzyskani
os. Zamoyskiego 6/7
62-020 Zalasewo
90 1140 2004 0000 3302 7872 1403
Tytułem: Imię i nazwisko_Warsztaty stylizacji dla dziewczyn

 

Koronazasady

Warsztaty odbywają się w reżimie sanitarnym.  W razie zaostrzenia obostrzeń zastrzegamy sobie prawo do przeprowadzenia zajęć online lub przeniesienia ich na inny termin.

Zapisy

Warsztaty przeznaczone są dla dziewczyn w wieku 14-24. Zapisy przez formularz.

Szczegóły

Data:
11 marca
Godzina:
10:00 - 17:00 CET
Koszt:
120zł
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, ,

Miejsce wydarzenia

Łącznik
ul. Łąkowa 4b/7
Poznań,