Ładowanie Projekty
03
luty
czwartek

Odkryj piękno Twojego ruchu – warsztaty taneczne dla dziewczyn

3 lutego - 17:30 - 26 maja - 19:30 CET
30zł
  • To wydarzenie minęło.

Warsztaty „Odkryj piękno Twojego ruchu” są skierowane do dziewczyn, które chcą poczuć się lepiej we własnym ciele. Wszystko w nas jest niepowtarzalne a więc i ruch, jego rodzaj i forma. Moment odkrycia, że wystarczy chcieć poznać i przyjąć to, co jest w nas jako człowieku sprawia, że zyskujemy wolność w poruszaniu się, swobodę w tańcu, który jest  ruchem, a nie serią wykreowanych kroków czy gestów.

 

Co zyskasz?

  • świadomości własnego ciała,
  • swobodę ruchu,
  • elastyczność i sprawność ciała,
  • koordynację ruchową i poczucie estetyki ruchu,

Termin

Warsztaty składają się z cotygodniowych spotkań. Będę odbywały się co tydzień w czwartki od godz. 17.30-18.30 od 1 marca.

Warsztaty będą miały formę stacjonarną i  zostaną przeprowadzone w reżimie sanitarnym w Łączniku przy ul. Łąkowej 4b/7 w Poznaniu. W razie zaostrzenia obostrzeń zastrzegamy sobie prawo do przeniesienia ich na inny termin.

Prowadzący warsztaty

Natalia Wensierska – Absolwentka poznańskiej Akademii Muzycznej (specjalności: Rytmika oraz Muzyka Kościelna). Od kilku lat pracuje z dziećmi i młodzieżą dając wsparcie w rozwoju talentów. Prowadzi zajęcia muzyczne, w oparciu o zasadę integracji aktywności – słuch, głos, ruch, zajęcia wokalne oraz zajęcia taneczno-ruchowe. W ubiegłym roku ukończyła kurs instruktora tańca Worship Style, w ramach którego współprowadziła warsztaty taneczne dla kobiet. Obecnie realizuje Roczny Kurs umuzykalnienia według Teorii Edwina Gordona, gdzie ma szansę nabycia nowych doświadczeń i umiejętności w zakresie rozumienia i wprowadzania w świat muzyki. Żyje według zasady: rozwijaj się, by dać rozwój innym

 

 

 

Koszty uczestnictwa

Koszt: 30zł za zajęcia

Prosimy o płatność za warsztaty na konto:
Fundacja Odzyskani
os. Zamoyskiego 6/7
62-020 Zalasewo
90 1140 2004 0000 3302 7872 1403
Tytułem: Imię i nazwisko_Odkryj piękno Twojego ruchu

 

Koronazasady

Warsztaty odbywają się w reżimie sanitarnym.  W razie zaostrzenia obostrzeń zastrzegamy sobie prawo do przeprowadzenia zajęć online lub przeniesienia ich na inny termin.

Zapisy

Warsztaty przeznaczone są dla młodych w wieku 16-24 lat. Zapisy pod adresem: kontakt@odzyskani.pl

Szczegóły
Zaczynamy: 3 lutego - 17:30
Koniec: 26 maja - 19:30
Koszt: 30zł
Miejsce
Nazwa: Łącznik
Adres: ul. Łąkowa 4b/7
Poznań,